Poleca wydanie specjalne “Weekend w Polsce”

Do końca sprzedaży pozostało

35
dni
22
godzin
34
minut

Zaplanuj z nami niezapomnianą podróż

Ruszaj z nami!

Lubuskie, Wielkopolska, Kujawy

Zamki w Wielkopolsce nie ustępują urodą tym na Śląsku. Winnice na Lubuskim Szlaku Wina kuszą nie tylko boskim napojem, ale też widokami. Na Kujawy uciekniemy przed deszczem – czy wiedzieliście, że pada tu najrzadziej w całym kraju?

Mazury, Warmia i Podlasie

Na Mazurach nie uciekniemy od wody. Na Warmii poznamy intrygujące historie schowane pośród malowniczych pagórków. Podlasie z kolei ukryje nas z dala od cywilizacji i uraczy swojską kuchnią, w której mieszają się wpływy różnych kultur.

Pomorze

Dla jednych kurorty, atrakcje, ciekawe miejsca do zwiedzania, dla innych – puste plaże, zapomniane wioski i błogi spokój. Wszystko to nad polskim morzem, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

Mazowsze i Lubelszczyzna

Z jednej strony spokojne wiejskie pejzaże, w tle drewniane chatki i stada krów na horyzoncie. Z drugiej – tętniące życiem miasta, pełne młodzieńczej energii i kreatywności. A są jeszcze wiekowe pałace, kościółki i inne zabytki opowiadające naszą wspólną historię.

Dolny i Górny Śląsk

Pałace i kopalnie, skaliste wzgórza i zielone doliny, nowoczesna architektura i wiekowe zabytki – ten region wielu kontrastów ma swój niepowtarzalny urok.

Małopolska i Karpaty

Dla widoków, jakimi raczy turystów polskie pasmo Karpat, warto się zmęczyć, a nawet zedrzeć zelówki. Są tu szlaki dla spacerowiczów, piechurów i aspirujących alpinistów.

Zostaw nam swojego maila

Dostaniesz dodatkowe pomysły na weekendową podróż!
Weekend w Polsce

Każdy, kto zapisze się na
newsletter otrzyma 18 pomysłów
na weekendowy wyjazd, które nie
będą umieszczone w przewodniku.