Magdalena Gałach – MG Wnętrza

Magdalena Gałach – MG Wnętrza

Magda Gałach prowadzi autorską pracownię MG Wnętrza. Fascynacja pięknymi wnętrzami i chęć ich kształtowania towarzyszą jej od zawsze. Projektowanie stało się jej życiową pasją i jednocześnie jednym z najbardziej inspirujących zajęć. Szczególną uwagę zwraca na harmonijne połączenie potencjału wnętrza z potrzebami jego właścicieli, ich stylem życia oraz otoczeniem. Jej projekty cechuje umiejętne połączenie tradycji, nowoczesności i ponadczasowej elegancji.

W procesie twórczym najważniejsza jest relacja pomiędzy projektantem, a zamawiającym. Dlatego też pierwsze spotkanie ma niezobowiązujący charakter, podczas którego projektantka poznaje potrzeby właścicieli mieszkania, domu, biura... Rozmowa dotyczy ulubionych stylów, preferencji, oczekiwań. Wspólnie można także przeanalizować dotychczasowe projekty pracowni MG Wnętrza, co z kolei pozwala zapoznać się ze sposobem kreowania przestrzeni przez Magdę Gałach. Kolejnym krokiem jest poznanie konkretnego wnętrza i jego otoczenia. Po ustaleniu ogólnych ram projektu, projektantka przechodzi do pracy koncepcyjnej. W efekcie powstaje całościowa oferta usługi projektowo-wykonawczej.

FB: MG Wnętrza
Instagram: MG Wnętrza

Magdalena Gałach – MG Wnętrza

magdagalach.pl

Profesjonalnie zaprojektowane wnętrze umożliwia wydobycie z niego naturalnego piękna i eksponuje intrygujące detale, dlatego w swoich realizacjach Magdalena Gałach z autorskiej pracowni MG Wnętrza lubi wykorzystywać szlachetne materiały.

Więcej zdjęć projektanta