werandacountry.pl werandaweekend.pl
reklama
Olta

Olta

Partnerzy

Olta concept store to flagowe studia meblowe marki olta. Przestrzenie zostały stworzone w duchu filozofii slow life, dzięki czemu każdy detal daje poczucie spokoju i komfortu, jak we własnym domu.

W studiach meblowych olta główną rolę odgrywają oczywiście meble wypoczynkowe, które wykonane są z wysokiej jakości komponentów – delikatnych tkanin od najlepszych dostawców oraz pianki, która dostosowuje się do temperatury ciała i pozycji – czego można doświadczyć już na miejscu.

Olta concept store to przestrzeń otwarta na meble doskonale zaprojektowane i wykonane z rzemieślniczą precyzją, dlatego nie zabrakło tam również innych wielkich marek, takich jak Alf DaFre, Cattelan Italia, Midj, Sitap oraz Arketipo – tworzonych przez najlepszych włoskich projektantów.

Jest więc to miejsce spotkań projektantów, ekspertów i po prostu miłośników ciekawych aranżacji wnętrz, którzy chcą przenieść je do swoich domów. To świat, który tworzą w najpiękniejszym możliwym otoczeniu – w otoczeniu niezwykłych mebli.

Olta

oltaconceptstore.eu

W asortymencie marki: sofy, fotele, stoliki kawowe, stoły, komody, krzesła, hookery, łóżka, garderoby, szafy, szafki nocne, konsole, biurka, biblioteki, pufy oraz meble ogrodowe, a także dodatki – lustra, dywany, oświetlenie.

Wiecej zdjęć tego partnera