werandacountry.pl werandaweekend.pl
Pracownia BUŚKO – Monika Buśko-Kuś

Pracownia BUŚKO – Monika Buśko-Kuś

Zespół pracowni projektowej BUŚKO  tworzą ludzie, którzy potrafią uważnie słuchać i obserwować otaczającą rzeczywistość – sztukę, kulturę oraz aspekty socjologiczne. Tworzą architekturę, która wyróżnia się funkcjonalnością i ergonomią, ale na pierwszym miejscu stawiają człowieka. Dlatego współpraca z pracownią zawsze opiera się na dialogu, zaufaniu oraz wzajemnych inspiracjach.

Wzorem dla architektów z zespołu Moniki Buśko-Kuś jest natura. Subtelnie nawiązują do jej form, wyważonych proporcji, bogactwa struktur oraz pięknych deseni. Drugą niezwykle istotną inspiracją jest minimalizm. Powściągliwość estetyczna i uważność na poziomie detalu wpływają na czystość oraz klarowność projektowanych przestrzeni.

- Jako architekci, zawsze dążymy do perfekcji oraz najwyższej jakości technicznej i estetycznej. Jako ludzie, realizujemy projekty przede wszystkim zbudowane na fundamencie dobrych relacji – mówi Monika Buśko-Kuś.

Pracownia BUŚKO dołączyła do SAW – Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, które zrzesza profesjonalne pracownie o bogatym, wieloletnim doświadczeniu oraz najwyższych standardach świadczonych usług.

Pracownia BUŚKO – Monika Buśko-Kuś

buskodesign.pl

Twórcze, ponadczasowe i mądre rozwiązania są wynikiem szerokich poszukiwań – tak brzmi motto pracowni projektowej BUŚKO. Inspiracje czerpane z natury, minimalizm, perfekcja oraz najwyższa jakość techniczna to cechy architektury i wnętrz, które zawsze powstają w dialogu z inwestorem.

Więcej zdjęć projektanta