werandacountry.pl werandaweekend.pl
Pracownia Projektowa BBHome Design

Pracownia Projektowa BBHome Design

Pracownia Projektowa BBHome Design to wieloletnie doświadczenie, sztab wykwalifikowanych współpracowników, dostawców i wysoki standard obsługi, które zaowocowały dziesiątkami zrealizowanych projektów wnętrz, publikowanych m.in. w magazynie Weranda, oraz gronem zadowolonych Klientów. 

Agnieszka Pudlik stworzyła nie tylko biuro projektowe, które pomaga urządzić eleganckie mieszkanie, dom w stylu Modern Classic, ale również luksusową markę z wyposażeniem wnętrz: BBHome

BBHome wyróżnia niepowtarzalny styl, wysoka jakość produktów oraz oryginalne kolekcje tworzone z myślą o osobach posiadających wyrafinowany gust, które pragną mieszkać w domu urządzonym z klasą. W swojej ofercie posiada gotowe meble, meble wykonywane na indywidualne zamówienie, dywany, oświetlenie, dekoracje, tekstylia, akcesoria i meble łazienkowe, świece i zapachy do wnętrz.

Kontakt:

Pracownia Projektowa BBHome Design
Warszawa

tel. 698 502 578
mail: design@bbhome.net.pl

bbhome.pl
instagram.com/bbhome_pl
facebook.com/bbhdesignagnieszkapudlik

Pracownia Projektowa BBHome Design

bbhome.pl

Pracownia Projektowa BBHome Design realizuje projekty prywatne i publiczne, a także aranżuje wnętrza przeznaczone do sprzedaży i wynajmu. Projektowane wnętrza stylizuje i wyposaża zgodnie z wytycznymi Inwestorów. Współpracuje z liczną grupą producentów i dystrybutorów stylistycznie komplementarnych marek, a także sporą grupą wykonawców i wykwalifikowanych rzemieślników. Wieloletnie doświadczenie, i wysoki standard obsługi zaowocowały zrealizowanymi projektami wnętrz, nagrodzonymi publikacją w wielu branżowych magazynach.

Agnieszka Pudlik stworzyła nie tylko biuro projektowe, które pomaga urządzić eleganckie wnętrze łączące nowoczesną klasykę z współczesnym designem, ale również własną markę z wyposażeniem wnętrz - BBHome. Kompleksowe portfolio obejmuje meble, oświetlenie, dywany, dekoracje i akcesoria, które można kupić w warszawskich sklepach oraz online na stronie www.bbhome.pl

Sklep oferuje najwyższej jakości meble oraz designerskie przedmioty użytkowo-dekoracyjne od renomowanych producentów z całego świata. W kolekcji naszych marek znajdują się takie firmy jak Eichholtz, Christian Lacroix, Max Benjamin, Fradsen, CosmoLight, Pols Potten, MTI Furninova, Sits, Miloni, Hugle, Ton, Pip Studio, FS Home Collections, Designers Guild czy Ziemann.

Odwiedzając sklep internetowy BBHome z wyposażeniem wnętrz mieszkalnych i użytkowych, możesz zaopatrzyć się we wszystko to, co potrzebne jest do stworzenia nowoczesnej, a przy tym wysoce funkcjonalnej przestrzeni. Dysponujemy bogatym wyborem mebli oraz różnego rodzaju akcesoriów do aranżacji wnętrz. Polecamy szczególnie nowoczesne sofy, designerskie oświetlenie, eleganckie stoły i stoliki kawowe, zastawy stołowe oraz dywany, ekskluzywne tekstylia i poduszki dekoracyjne. Wybierając produkty BBHome, zyskujesz pewność, że każde pomieszczenie w Twoim domu – salon, jadalnia, łazienka, gabinet czy biuro, nabierze unikatowego charakteru, spójnego z nowoczesnymi trendami w aranżacji wnętrz.

Więcej zdjęć projektanta