werandacountry.pl werandaweekend.pl
reklama

Pierwsze w Polsce targi sztuki współczesnej z limitem ceny!

Sztuka Życia

Szukacie ciekawej grafiki lub obrazu, wybierzcie się w weekend 2 i 3 marca na Targi Sztuki Dostępnej. Pierwsze i jedyne takie wydarzenie, które promuje sztukę nie tylko współczesną, ale też dobrą i niedrogą. Żadne dzieło sztuki sprzedane podczas Targów nie będzie kosztować więcej niż 5 tys. zł.

W ostatnich latach w Polsce zauważyć można wzrost zainteresowania sztuką – także wśród osób, które nigdy dotąd nie zajmowały się tą dziedziną. Coraz większa grupa szuka unikalnych, stworzonych z emocji i talentu dekoracji do swoich domów, ale wciąż niepewnie czuje się świecie sztuki, zwłaszcza współczesnej.

Targi Sztuki Dostępnej skierowane są właśnie do takich osób. Do wszystkich, którzy myślą o zakupie dzieła sztuki, ale po pierwsze nie chcą na nie wydać zbyt wiele, a po drugie, nie mają pojęcia, gdzie i które dzieło warto nabyć.

Organizatorki przywiązują ogromną wagę do wysokiego poziomu prezentowanych prac. Od samego początku wprowadziły ostrą selekcję wystawców. Do udziału w Targach Sztuki Dostępnej zaprosiły najlepsze, renomowane galerie sztuki współczesnej z całej Polski. Istotną częścią będzie Galeria TSD, przestrzeń przeznaczona dla artystów indywidualnych. Tu również obowiązuje selekcja, choć pokazane będą prace zarówno młodych talentów, jak i twórców o już ugruntowanej pozycji.

Odwiedzający Targi Sztuki Dostępnej będą mogli zapoznać się tym, co najciekawsze w nowej polskiej sztuce w różnych gatunkach: od malarstwa i grafiki, poprzez fotografię, rzeźbę, aż do tkaniny artystycznej. Nie zabraknie nawet dzieł polskich gwiazd street-artu (reprezentowanych m.in. przez słynną Brain Damage Gallery). 


Wszystkie prezentowane prace będzie można kupić i natychmiast zabrać do domu. Organizatorzy zapewniają nawet profesjonalną usługę pakowania.

Weranda jest patronem medialnym wydarzenia.

Targi Sztuki Dostępnej odbędą się w Warszawie, 2-3 marca, w przestrzeni eventowej BABKA do wynajęcia, ul. Młocińska 5/7.

www.targisztukidostepnej.pl


 

 

 

 

reklama
reklama