Plebiscyt na najlepsze polskie projekty: „must have”

Zaproszenia

Tylko do 17 kwietnia można wysyłać zgłoszenia do plebiscytu „must have”. To okazja dla młodych talentów, chcących zabłysnąć w świecie wzornictwa.

Plebiscyt „must have” wyróżnia najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od rodzimych projektantów i producentów, odzwierciedlające najważniejsze trendy znad Wisły. Laureaci otrzymują nieodpłatnie znak jakości, którym mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Akcja powstała, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu proponować rodzimy biznes oraz projektantów. To jednocześnie swego rodzaju rekomendacja konsumencka - wyróżniony przedmiot warto mieć.

Zgłoszenia do plebiscytu mają charakter otwarty i są bezpłatne. Własne nominacje, po dokonaniu przeglądu rynku, przedstawia również Rada Ekspertów. Zgłaszane produkty muszą spełnić dwa podstawowe warunki: pochodzić z Polski oraz być dostępne w sprzedaży. Spośród wszystkich nominacji wyboru najlepiej zaprojektowanych produktów dokonuje Rada Ekspertów. W jej skład wchodzą przedstawiciele mediów i, najważniejszych w kraju, ośrodków wzornictwa.

W zeszłym roku pojawiły się między innymi: architektoniczna matrioszka i miniszklarnia. Zdjęcia najciekawszych projektów znajdują się w galerii zdjęć.

reklamaŹródło: musthave.lodzdesign.com

Polecamy również - Zasłony: aranżacje do różnych wnętrz.