reklama

Nowy salon z marką Häcker w Warszawie

Zaproszenia

Kuchnie marki Häcker będzie można zobaczyć w salonie w Warszawie przy ul. Woronicza 31. Na otwarciu w programie nie zabraknie nowinek ze świata designu, pokazów gotowania oraz niespodzianek dla gości.

Firma Häcker jest producentem ekskluzywnych kuchni do zabudowy. Dzięki solidności i niezawodności, jej produkty trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Marka słynie ze zbalansowania dobrego wzornictwa oraz funkcjonalności – była wielokrotnie wyróżniana, m. in. tytułem Customer Favourite 2016.

W maju, w Warszawie otworzy się salon z kuchniami marki Häcker. Podczas wydarzenia nie zabraknie przeglądu najnowszych kuchennych trendów. Partnerem spotkania będzie między innymi marka Comitor, która zaprezentuje nowości z oferty Küppersbush, Novi oraz Blanco. Nowoczesne, kuchenne rozwiązania zaprezentuje również firma Franke. To jednak nie koniec atrakcji. W trakcie spotkania odbędą się pokazy gotowania na żywo. Na gości czekają także słodkie niespodzianki. Spotkanie poprowadzi Olga Kisiel-Konopka z OKK!

reklama

Patronat medialny nad otwarciem salonu objęła m.in. Weranda.

Partnerzy: Franke, Comitor, Küppersbush, Novy, Blanco, BoConcept, MINI, Ditta Zimmermann, OKK!

Źródło: materiały prasowe