werandacountry.pl werandaweekend.pl
reklama
Trzecie Targi Sztuki Dostępnej

Trzecie Targi Sztuki Dostępnej na platformie Allegro!

Zaproszenia

Na tę wiadomość czekali wszyscy miłośnicy sztuki. Kolejna, trzecia edycja Targów Sztuki Dostępnej odbędzie się w dniach 7-30 czerwca po raz pierwszy wyłącznie w Internecie. Wydarzenie przeniesione na platformę Allegro zyska zasięg międzynarodowy. Tysiące dzieł sztuki będzie można oglądać i kupować online, z każdego miejsca na świecie, nie wychodząc z  domu!

reklama
Targi Sztuki Dostępnej
Andrzej Dudziński, Trójkąt radosny z cyklu I znowu daliśmy się zaskoczyć, inkografia z limitowanej edycji, Leonarda Art Gallery; wyżej: Beata Walczak, Wczorajszy smutek, akryl na płótnie Targi Sztuki Dostępnej to najbardziej popularne wydarzenie tego typu w Polsce. Jedyne targi sztuki z limitem ceny: nic nie kosztuje tu więcej niż 5000 PLN. Aby zagwarantować kupującym wysoki poziom oferty, wszystkie galerie i wszyscy artyści biorący udział w wydarzeniu poddawani są selekcji. Dwie pierwsze edycje Targów w 2019 roku przyciągnęły prawdziwe tłumy. Ponad 7000 osób kupiło w sumie ponad 1500 dzieł sztuki!

W dniach 7-30 czerwca na platformie Allegro działać będzie nowo utworzona strona: https://allegro.pl/zobacz/TSD Pod tym adresem do kupienia będą tysiące prac wystawionych do sprzedaży przez artystów i właścicieli galerii. Dobre i niedrogie dzieła sztuki staną się jeszcze bardziej dostępne. Będzie je można kupować z każdego miejsca na świecie.

targi sztuki dostępnej online
Jarek Madejski, Wyraźne ślady nonszalancji, fotografiaZakupy na Targach Sztuki Dostępnej odbywać się będą w systemie „kup teraz”, czyli każdy obiekt będzie miał z góry ustaloną przez wystawcę cenę. Kupujący otrzymają do wyboru prace wykonane w różnych technikach (malarstwo, grafika, rysunek, fotografia, rzeźba). Ułatwieniem będzie prezentacja ofert w różnych przedziałach cenowych, przy czym zgodnie z ideą Targów żadna cena nie przekroczy 5000 PLN.

Dodatkowo, na rozpoczęcie Wydarzenia, w terminie 7-14 czerwca 2020 w ramach dedykowanej strony https://allegro.pl/zobacz/TSD odbędzie się licytacja dzieł sztuki.  

Zapraszamy!

 

Targi Sztuki Dostępnej
Daria Solar, Pragnienie, olej na płótnie
Targi Sztuki Dostępnej
Jarosław Borek, z cyklu Geometrony, rzeźba ze stali
reklama