Zapraszamy na warsztaty świątecznego dekorowania stołu w Blanc MariClò!

Magazyn WERANDA wraz z architektem wnętrz i stylistką Anną Olgą Chmielewską z pracowni HolArt Studio oraz fotografem Jolą Skórą z Jamkolektyw zapraszają na niezwykłe warsztaty.

Będziemy gościć w niezwykłym wnętrzu sklepu Blanc MariClò w Warszawie. Ta włoska marka proponuje dekoracje, tkaniny, oświetlenie i meble, które łączą prowansalski urok z toskańską elegancją.

Podczas spotkania wspólnie ze stylistką ubierzemy stoły w dwóch stylach i przygotujemy świąteczne ozdoby. Nagości będzie czekał słodki poczęstunek we włoskim stylu i specjalne rabaty od Blanc MariClò.

termin WARSZTATÓW: 8 grudnia 2016 r., godz. 18
miejsce: Blanc MariClò 
ul. Wąwozowa 9, 02-796 Warszawa
wstęp wolny!

zapisy: tel. 22 254 87 05
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

* Anna Olga Chmielewska – architekt wnętrz. Współpracuje z najlepszymi magazynami poświęconymi tematyce wnętrz i projektowaniu. Zajmuje się także projektowaniem scenografii na potrzeby sesji i filmów reklamowych.

* Jola Skóra – pomysłodawczyni i założycielka JAMKOLEKTYW. Art director, fotograf, projektant graficzny, związana z branżą kreatywną.

* Blanc MariClò – włoska marka założona przez dwie siostry z Toskanii – Mariangela i Claudia Federighi. To od ich imion pochodzi nazwa Blanc MariClò. W ich kolekcjach znajdziemy dużo kolorów ziemi, beży, szarości, brązów, a wszystko to łączy uniwersalna i ponadczasowa biel, która dodaje lekkości i romantyczności. Dominują naturalne materiały, drewno, len, bawełna.