reklama
Sweet Living Home Inspirations

Sweet Living Home Inspirations

Partnerzy

Sweet Living Home Inspirations to miejsce z dodatkami i meblami stworzone przez Katarzynę Klekowską i Małgorzatę Milcarz. W tym roku w sklepie marki miała miejsce premiera wyjątkowej, bo autorskiej porcelany Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan& Sweet Living. To limitowana linia, której elementy umożliwiają kompletną aranżację stołu, zarówno do codziennych posiłków, jak i uroczystych przyjęć.

Zespół projektantów Sweet Living specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i stylizacji w stylu Modern Hampton, New England, glamour i klasycznym. Projektanci kreują luksusowe przestrzenie – ważny jest detal i unikatowy charakter wnętrza.

Showroom marki mieści się w warszawskim Wilanowie. Na miejscu obejrzymy ekspozycję z szerokim wyborem dekoracji i mebli. Zakupów możemy dokonać także w sklepie internetowym.

Showroom Sweet Living
ul. Kazachska 3 lok. 154
tel. 22 498 54 56

Sweet Living Home Inspirations

sweetliving.pl

Marki w ofercie Sweet Living Home Inspirations to m.in.: Riviera Maison, Eichholtz, MTI Furninova, Thibaut, Ralph Lauren, Hilding, a także marka własna – SL Collection, firmująca autorskie kolekcje szafek nocnych, stolików, sof, krzeseł, stołów, konsol, komód oraz dodatków: poduszek, obrusów i dekoracji.

Wiecej zdjęć tego partnera