Fascynuje mnie rozmaitość technik i niezwykły kunszt ręcznie wykonanych drobiazgów. To, że nie znajdzie się dwóch identycznych –  więc zakładając naszyjnik hand-made, nie muszę obawiać się, że na ulicy spotkam kogoś w takim samym.

Już jako nastolatka w każdej wolnej chwili tworzyłam biżuterię i ozdoby do domu. Potem, studiując historię sztuki, zajęłam się rękodziełem na poważnie.  Początkowo współpracowałam z różnymi galeriami, ale zachęcona dobrymi opiniami klientek i mnóstwem  zamówień, w 2009 roku postanowiłam otworzyć własny sklep – www.dooperelle.pl.
Udało mi się zaprosić do współpracy utalentowane osoby, które tworzą małe arcydzieła – biżuterię z materiału, filcu, udzierganą na drutach lub szydełku, uplecioną z kolorowych nitek, a także ekskluzywne wyroby ze srebra i kamieni, ciekawe dodatki do stroju, artystyczne torby oraz ręcznie wykonane dekoracje do domu.
Dooperelle.pl to miejsce dla miłośników rękodzieła, osób ceniących wyjątkowość i lubiących otaczać się przedmiotami jedynymi w swoim rodzaju. Znajdziecie tutaj wiele zaskakujących, nietuzinkowym ozdób, które sprawią, że będziecie wyglądać wyjątkowo.

Magdalena Strąk