Styl skandynawski to połączenie jasnego światła, przestrzeni, prostoty i naturalności. Biel, jasne drewno, pastelowe odcienie oraz surowe, ale bardzo praktyczne wykończenie. Proste meble, niezwykle funkcjonalne, minimalistyczne, a jednocześnie ciepłe i przytulne.

Lekkość , jasność i naturalność skandynawskiego stylu stała się inspiracją dla powstania sklepu Scandi Decor. Przedmioty, które można u nas kupić, są sprowadzane głównie ze Szwecji i Danii. Dzięki nim urządzicie romantyczne, proste i pełne światła wnętrza.
W Scandi Decor znajdziecie przedmioty, które pomogą stworzyć atmosferę domu lub mieszkania, sprawią, że wnętrza nabiorą lekkości i urody. Możecie zamówić tkaniny, lampy, klosze i abażury, rozmaite dekoracje i ceramikę z nutą romantyzmu oraz w stylu vintage. Wszystko to oryginalne, produkowane w krótkich seriach przedmioty, wykonane z naturalnych materiałów. Na każdą porę roku przygotowujemy nowe kolekcje – pamiętając o panującej aurze, aktualnej modzie oraz gustach naszych klientów.
Piękno kryje się w prostocie – zakupy w Scandi Decor to świetny wybór.