werandacountry.pl werandaweekend.pl
reklama

Świąteczny blask nowoczesnej choinki

Dekoracje

Co powiecie, by zamiast - albo obok - tradycyjnej choinki postawić nowoczesną interpretację klasycznego symbolu świąt? Chrismy, autorstwa Teresy Sapey, to nietypowa kolekcja lamp w kształcie świątecznego drzewka, które w swej ofercie ma marka Vondom. Subtelne światło zamknięte w minimalistycznej, organicznej formie pozwoli wprowadzić magiczny nastrój w domu, na tarasie albo w ogrodzie.

Podobnie, jak większość produktów marki Vondom, choinka Chrismy powstała z plastycznej żywicy polietylenowej. Dzięki niej jest bardzo wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne, w tym wilgoć, promienie słoneczne oraz ścieranie. Może być również w 100 procentach poddana recyklingowi.

Całą kolekcję tworzy kilkanaście lamp w różnych rozmiarach i kolorach. Piękna, ledowa lampa w kształcie choinki to element dekoracji, który możemy wykorzystywać całorocznie. Natomiast idealnie wpisze się w każdą przestrzeń podczas nadchodzących świąt. Dzięki delikatnej poświacie stworzy nastrojową atmosferę, a do wnętrza wprowadzi odrobinę kolorowej świątecznej magii.

Choinki Chrismy można kupić w Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN

Zdjęcia: Materiały prasowe/Meble Heban

reklama
reklama
reklama