werandacountry.pl werandaweekend.pl
reklama

Trendy kuchenne na EuroCucina 2016 w Mediolanie

Kuchnia

Black Star i Faro: Firma Häcker prezentuje dwa nowe projekty na co EuroCucina w Mediolanie.

Firma Häcker produkuje nowoczesne kuchnie do zabudowy, które spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości, funkcjonalności, trwałości i wzornictwa.

Mobilność i funkcjonalność to największe wyzwania dla projektantów.  Podczas targów EuroCucina Häcker bardzo dosłownie potraktował hasło przewodnie "Kuchnia w ruchu". Firma zaprezentowała trzy kuchnie, których ruchome elementy i współczesny, modny design mają zapewnić ich wygodne użytkowanie.

"Ruchome elementy tcharakteryzują nasze kuchnie już od dawna ", mówi Markus Sander, prezes firmy Häcker küchen. "Kuchnie muszą być dziś elastyczne i dopasowywać się do potrzeb naszych klientów."

Kuchnia AV 7030 Black Star linii systemat to fronty wykonane ze szlachetnego forniru kamiennego zestawionionego z elementami w matowym lakierze AV 6000. Efektem tego zestawienia jest  pełny napięcia kontrast prostych form z taruralnym wdziękiem kamiennego forniru..Model jest już dostępny w salonach kuchennych.

Projekt modelu FARO z  linii classic został zaprezentowany na targach w Mediolanie w nowym kolorze perlgrau wysoki połysk. Szarość frontu bardzo elegancko współgra z białymi, matowymi frontami modelu AVUS. Nowe uchwyty krawędziowe dodają projektowi nowoczesnego, linearnego wyglądu. Dzięki przesuwnym frontom uzyskujemy kombinacje otwartych i zamkniętych przestrzeni regałowych. Nowością jest pulpit przesuwny zamocowany na końcu płyty roboczej.

Te nowoczesne kuchnie to meble o różnych stylach. Firma oferuje fascynująco dużo możliwości różnorodnych zestawień, wyposażeń i dodatków kuchennych. Dzięki wielu funkcjom nawet zwykłe, codzienne gotowanie urasta do rangi prawdziwego przeżycia.

Oba projekty można dopasowac do swoich potrzeb bazując na klasycznej wysokości szafek dolnych 72 lub 78 cm. Do nich można dopasować wiele standardowych wymiarów szafek uzupełnionych o różne wysokości cokołów. Dzięki  odpornym i łatwym w utrzymaniu materiałom wysokiej jakości jest to kuchnia na lata.

reklama
reklama
reklama