Mycie jest fajne! Znasz już BioBidet?

Łazienka

Automatyczne toalety myjące to urządzenia, które wkraczają do naszych mieszkań szybciej niż jakakolwiek inna nowinka technologiczna. Nie wymagają dodatkowego miejsca w łazience, ich montaż jest prosty a komfort i wysoki poziom higieny docenia się każdego dnia – zwłaszcza o poranku, kiedy siada się na cieplutką deskę…

Jak działa automatyczna toaleta myjąca BioBidet?

Bio Bidet BB-1000 to innowacyjne rozwiązanie spełniające funkcję bidetu zespolonego z deską sedesową . Proces mycia polega na automatycznym wysuwaniu dyszy, z której pod odpowiednim ciśnieniem wypływa woda, zapewniając higienę intymną na najwyższym poziomie . Papier toaletowy jest w tym przypadku zupełnie zbędny. Elektroniczny bidet wyposażony jest w funkcję suszenia, a także 4-o stopniowy system podgrzewania deski sedesowej. Posiada intuicyjny panel sterowania za pomocą którego wybiera się jeden z 3-ch programów mycia. Mogą z niego korzystać wszyscy członkowie rodziny łączenie z dziećmi i osobami starszymi. Warto dodać, że deska z bidetem Bio Bidet BB-1000 posiada funkcję cichego i bezpiecznego zamykania, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku korzystania z urządzenia przez dzieci.

Bio Bidet to nowoczesne wyposażenie łazienki oraz wspaniałe rozwiązanie dla całej rodziny. Ponieważ obsługa tego urządzenia jest dziecinnie prosta, mogą z niego korzystać wszyscy domownicy łącznie z dziećmi!

W jakim przedziale cenowym firma ma rozwiązania toalet/desek myjących?

Najtańsze wkładki bidetowe są dostępne już w cenie 360 zł. Modele elektroniczne to wydatek rzędu 1970 zł (USPA 7000 z hybrydowym ogrzewaniem wody).

Najdroższy model z naszej oferty to USPA 7035 z dotykowym nowoczesnym pilotem zdalnego sterowania, hybrydowym systemem podgrzewania wody. Cena tego modelu to 2990 zł z VAT.

Modelem, który od lat cieszy się największym uznaniem klientów to BioBidet BB-1000 Supreme, ze zdalnym pilotem posiadającym polskie oznakowania, co bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia zarówno dla dzieci jak i osób starszych.  Cena 2850 zł z VAT.  

reklama

Jakie funkcjonalności oferują produkty najtańsze, a jakie najdroższe - gdzie zawiera się różnica?

Najtańsze modele desek myjących posiadają jedynie podstawowe funkcje, czyli mycie z pełna regulacją ciśnienia i temperatury wody. Najdroższe oferują podgrzewane siedzisko, funkcję suszenia, masaż, pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów itd.

Jak w ostatnich latach oferta marki w tym zakresie się rozwijała, jakie innowacje w tym segmencie pojawiły się w ostatnich 2 lat?

Oprócz marki BioBidet (USA) której wyłącznym dystrybutorem jesteśmy od 7 lat, swoją ofertę rozszerzyliśmy o deski USPA. Są to bardzo nowoczesne urządzenia o ładnym, włoskim designie i najlepszej dostępnej technologii. Posiadają one między innymi system hybrydowego podgrzewania wody (mini bojler połączony z przepływowym podgrzewaczem wody) oraz specjalną dyszę uruchamianą podczas suszenia.

USPA oferuje 3 różne kształty każdego z modeli desek myjących (STANDARD, KOMFORT i DESIGN), przez co przyszli użytkownicy zawsze mogą idealnie dopasować deskę myjącą do posiadanej miski WC.

Jak wygląda gwarancja, serwis i naprawy pogwarancyjne?

Jako wyłączny dystrybutor marki Bio Bidet i USPA na terenie Polski, firma Happy House oferuje pełne wsparcie w procesie zakupu, dwuletnią gwarancję, doradztwo, dokładne dane techniczne oraz instrukcje montażu i używania wszystkich modeli desek myjących w języku polskim.

Firmowy serwis posiada w magazynie 100% części zamiennych, dzięki temu dbamy również o zadowolenie tych, którzy zaufali marce BIO BIDET i USPA.

Więcej informacji i sprzedaż: www.biobidet.pl

Tel. 22 490 83 82 / kom. 602 633 076 / e-mail: biobidet@biobidet.pl