werandacountry.pl werandaweekend.pl
reklama
zFABRYKI.PL

zFABRYKI.PL

Partnerzy

Naszą misją jest ułatwianie dostępu do najwyższej klasy designu w rozsądnej cenie. Nasz zespół jest blisko projektantów, producentów i dostawców, nadzorując wszystkie procesy i negocjując ceny.

Pomysł na firmę powstał, gdy jej właściciel urządzał domek letniskowy i zorientował się, że do wyboru ma produkty efektowne, ale drogie lub tanie, jednak słabej jakości i o banalnej formie. Wiedząc w jakich krajach światowej klasy marki produkują swoje produkty, by redukować koszty bez obniżania jakości produktów, postanowił stworzyć platformę internetową, która skontaktuje kupującego z projektantami i producentami. 

Nasze meble i akcesoria są dla miłośników niepowtarzalnego designu, którzy pragną urządzić wnętrza ze smakiem, zgodnie z upodobaniami i stylem życia, ale nie chcą przy tym ponosić zbędnych kosztów.

 

 

 

zFABRYKI.PL

www.zfabryki.pl

Udowadniamy, że wysoka jakość i świeże wzornictwo mogą łączyć się z relatywnie niską ceną. Sprzedajemy designerskie, unikatowe meble i akcesoria pochodzące, które pochodzą bezpośrednio z fabryki, dlatego ich cena bywa nawet do 80 proc. niższa.

Wiecej zdjęć tego partnera