spotkanie okk design

Zapraszamy na OKK! design z Barlinek NEXT STEP!

Zaproszenia

18-sta edycja OKK design odbędzie się 20 września 2021. Organizator spotkania, warszawska agencja OKK!PR zaprasza do przestrzeni MYSIA 3 o godz.15:00. Podczas spotkania odbędzie się premiera najnowszej kolekcji BARLINEK NEXT STEP – deski hybrydowej oraz nowoczesnej podłogi winylowej. 

reklama
architekt Szymon hanczarPodczas 18-stej edycji nie zabraknie interesujących prelekcji, które wygłoszą cenione nazwiska branży architektonicznej i wnętrzarskiej. Na Mysiej będzie można dowiedzieć się o najnowszych projektach i posłuchać m.in. dr Szymona Hanczara – architekta wnętrz i projektanta przedmiotu.

Wykładowca wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych i właściciel biura hanczarstudio zajmuje się projektowaniem wnętrz, mebli oraz przestrzeni ekspozycyjnych. Jest autorem projektów, które zdobyły m.in. I miejsce w konkursie Lighting Design Award, wyróżnień MustHave na Łódź Design Festiwal i Diamentu Meblarstwa.

 

architekt przemo łukasik


 


Drugim prelegentem na OKK!design będzie Przemo Łukasik. W 1997 roku wraz z Łukaszem Zagałą założył autorską pracownię architektoniczną Medusa Group.

Jeden z ostatnich projektów pracowni, Origami House, został kilka dni temu nominowany do europejskiej nagrody architektonicznej European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award. To jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie architektury współczesnej w Europie.

 

gosia i tomek rygalik
Na OKK! design zobaczyć  będzie można także Gosię Rygalik (projektantkę, działającą również w obszarach edukacji i kultury) i Tomka Rygalika – projektanta, wykładowcę, kuratora i doktora sztuki, założyciela Studio Rygalik.

Poza prowadzeniem własnej pracowni projektowej, jest kierownikiem studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie. Współpracuje m.in. z Moroso, Noti, Comforty, Paged, Ghidini, Cappellini, Profim, Ideal Standard, Siemens, Heineken czy Ikea.

To nie wszystko! Przy filiżance małej czarnej o najnowszych światowych trendach prosto z Targów iSaloni w Mediolanie 2021 opowie Anna Grużewska, redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”. Wydarzenie poprowadzi Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR, od 2006 roku związana z branżą wnętrzarską. 

 

 

Wielbicieli naturalnych podłóg z pewnością zainteresuje rewolucyjne rozwiązanie wodoodpornych desek hybrydowych Barlinek, które zachowując urodę drewna, posiadając twardość kamienia.

Alternatywą dla nich są nowoczesne podłogi winylowe, które podczas szybkich remontów sprawdzą się na istniejących podłożach. O właściwościach nowych kolekcji podłóg opowiedzą przedstawiciele marki BarlinekRobert Kupczewski oraz Przemysław Sołtysiak.

Partnerami spotkania są BoConcept, zapewniający wygodne sofy i krzesła, Sucre, które zadba o podniebienia słuchaczy i prelegentów,  zapewniając im francuskie przysmaki – kolorowe makaroniki. Serwis Kwiatowy zatroszczy się o florystyczna ozdobę przestrzeni, natomiast ON Lemon ugasi największe pragnienia.

Współorganizator: Barlinek

Partnerzy: BoConcept, Sucre, Serwis Kwiatowy, On Lemon

Spotkanie OKK! design z Barlinek NEXT STEP!

Data: 20.09.2021, godz. 15.00-19.00 

Miejsce: Mysia 3 (ostanie piętro), Warszawa

Bezpłatna rejestracja: okkdesign.pl/rejestracja

Więcej na: okkdesign.pl

Do zobaczenia!

Weranda jest patronem medialnym wydarzenia.