Weranda – magazyn o pięknych wnętrzach

Uncategorised

WERANDA – to luksusowy miesięcznik o wnętrzach, ogrodach i sztuce

W każdym numerze Czytelnik znajdzie sesje fotograficzne prezentujące piękne rezydencje, domy, apartamenty, a także małe mieszkania oraz ogrody. Przedstawiamy najlepszych architektów i dizajnerów. Opisujemy nowości. Odkrywamy tajniki sztuki i kolekcjonerstwa. Podpowiadamy, gdzie zrobić zakupy dla domu. Sklep internetowy Werandy oferuje przedmioty dekoracyjne i urządzenia do ogrodu – link: sklep.weranda.pl

Strona internetowa magazynu: www.weranda.pl

Wydawnictwo Te-Jot powstało w 1992 roku, a w jego portfolio – poza Werandą – są jeszcze następujące czasopisma i portale internetowe:

WERANDA COUNTRY – jest miesięcznikiem o pięknych domach daleko od city, zielonych ogrodach i ciekawym życiu poza miastem

Czasopismo opowiada o poszukiwaniu miejsca do życia, przywołuje historie ciekawych ludzi, którzy odważyli się spełnić marzenia, prezentuje pasje bohaterów fotoreportaży - pielęgnację ogrodów, majsterkowanie, domowe dekoracje, urządzanie nowoczesnego wiejskiego domu w połączeniu z tradycją, gotowanie i spędzanie czasu z przyjaciółmi. Wszyscy Countrowicze oczywiście kochają zwierzęta, o których dużo opowiadamy.

Strona internetowa magazynu: www.werandacountry.pl

WERANDAWEEKEND.pl – to internetowe wydanie kwartalnego dodatku do miesięcznika Weranda

Portal pomaga atrakcyjnie spędzić wolny czas, znaleźć fajne miejsca na chwilę odpoczynku od pracy i codzienności, zarówno na weekend, jaki i na krótkie lub długie wakacje. Prezentujemy dobre restauracje z niebanalnym i wybornym menu, zaciszne hotele, miłą agroturystykę. Podpowiadamy dokąd podróżować poza utarte szlaki, odnaleźć odpoczynek nad wodą, w górach, nad jeziorami, w lesie – o tym wszystkim można przeczytać co kwartał w Werandzie i na naszej stronie internetowej www.werandaweekend.pl.

WRÓŻKA – pięknie ilustrowany miesięcznik o magicznej stronie życia

Wróżka jest dla osób, które chcą poznać i zrozumieć świat, cenią sobie równowagę między materią, duszą i umysłem, chcą żyć w zgodzie z naturą, lubią spotkania z niezwykłymi ludźmi, relacje z podróży do miejsc, gdzie życie jest tak inne niż nasze. To czasopismo dla tych, którzy szukają swojej drogi.

Strona internetowa magazynu: www.wrozka.com.pl

GWIAZDY MÓWIĄ – tygodnik, który jest astrologicznym przewodnikiem, przedstawia szczegółowe horoskopy dla 12 znaków zodiaku oraz dokładny horoskop księżycowy, komentuje wydarzenia, mówi o nowoczesnej magii, prezentuje naturalne terapie zdrowotne, podpowiada, jak żyć zdrowo i zgodnie z naturą, jak zmienić swoje życie.

Strona internetowa tygodnika: www.gwiazdy.com.pl

ASTROMAGIA.pl  – to portal internetowy z horoskopami, na którym także można sobie powróżyć – z kart tarota, z magicznej kuli, sprawdzić wady i zalety partnera, ustalić, co mówi o Tobie imię, co numerologia przewiduje dla osoby z Twoją datą urodzenia oraz poznać komentarze astrologów do bieżących wydarzeń. Na astromagii jest sklep internetowy z 800 przedmiotami – naturalnymi kosmetykami, książkami, pięknymi obrazkami do powieszenia na ścianie, kadzidełkami itp. Link do sklepu: sklep.astromagia.pl

Zainteresowanych zapraszamy na www.astromagia.pl

©Wydawnictwo Te-Jot
Wydawnictwo Te-Jot Teresa Jaskierny-Kowalkowska Sp. K.
02-613 Warszawa, ul. Pilicka 40
NIP: 521-360-14-47

reklama