Wybierz jedną z kategorii Zaproszenia

Zapraszamy na aktualne wydarzenia

Polska Architektura XXL 2022 plebiscyt
Zaproszenia

Startuje Plebiscyt Polska Architektura XXL 2022. Można zgłaszać swoje realizacje!

Grupa Sztuka Architektury zaprasza do udziału w XV edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL, którego celem jest zarówno wspólne architektoniczne podsumowanie minionego roku, wyróżnienie pracowni i projektów, jak i zwrócenie uwagi na mniej oczywiste postaci i realizacje, które tworzą współczesny ruch architektoniczny w Polsce. Propozycje można zgłaszać w trzech kategoriach: kubatura, wnętrza i krajobraz. Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2023.

Czytaj dalej
webinar jak zaprojektować kuchnię idealną i uniknąć najczęstszych błędów
Zaproszenia

Jak zaprojektować kuchnię idealną i uniknąć najczęstszych błędów? Zapraszamy na pierwszy w tym roku bezpłatny webinar OKK! design

Jak zaprojektować kuchnię tak, aby nie nadwyrężyć budżetu, znaleźć optymalne rozwiązania na miarę osobistych potrzeb i uniknąć błędów? Jak planować kuchnię dla singla i wersję dla rodziny z trójką dzieci? Tego dowiemy się podczas bezpłatnego webinaru OKK! design. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia 2023 r. o godzinie 12:00.

Czytaj dalej
najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora
Zaproszenia

Najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora – zobacz 3 najciekawsze koncepcje!

Firma szkoleniowa Creator wyłoniła najlepsze projekty przestrzeni mieszkalnej wśród prac zaliczeniowych swoich kursantów. Najlepszą koncepcję w Krakowie stworzyła Monika Żmudzka, edycję warszawską wygrała Agnieszka Gasińska, a projekt Moniki Wieczorek został uznany za najlepszy we wrocławskiej edycji kursu.

Czytaj dalej
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Zaproszenia

W Konstancinie-Jeziornie powstaje nowa prestiżowa inwestycja. Gaia Park to osiedle w duchu zrównoważonego rozwoju

Gaia Park to najnowsza, prestiżowa inwestycja warszawskiego dewelopera, firmy Profbud. Osiedle w Konstancinie-Jeziornie udowadnia, że współczesne budownictwo może być realizowane w odpowiedzialny sposób – z poszanowaniem środowiska naturalnego i naciskiem na maksymalne wykorzystanie proekologicznych rozwiązań.

Czytaj dalej
konkurs Paradyż Designers
Zaproszenia

Maja Ganszyniec, przewodnicząca jury konkursu Paradyż Designers: w projektowaniu ważna jest adekwatność

Trwa II edycja konkursu Paradyż Designers dla architektów, projektantów i studentów kierunków architektonicznych na najlepszy projekt wnętrza z kolekcją Neve Creative Ceramiki Paradyż. Na czym polega zrównoważone projektowanie, dlaczego warto brać udział w kreatywnych konkursach oraz na co będą zwracać uwagę jurorzy, mówi przewodnicząca jury konkursowego, Maja Ganszyniec, autorka kolekcji Neve Creative.

Czytaj dalej
świąteczny jarmark i warsztaty w pałacu kamieniec
Zaproszenia

Świąteczny jarmark i warsztaty w Pałacu Kamieniec już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy!

Już w najbliższą niedzielę 18 grudnia 2022 w godzinach 11:00-18:00 zapraszamy Was na świąteczny jarmark w Pałacu Kamieniec. Na gości czekają pyszności z pałacowej kuchni, piękne dekoracje i rękodzieło oraz warsztaty z tworzenia świątecznych wianków i drewnianych form do pierników. Będzie pięknie i nastrojowo!

Czytaj dalej
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Art in Architecture festival
Zaproszenia

Jeszcze jeden dzień mają wszyscy chętni do nadsyłania swoich prac na IV edycję Art in Architecture Festival

Przed nami czwarta już edycja festiwalu Art in Architecture, którego głównym celem jest zachęcanie inwestorów, architektów oraz projektantów wnętrz do współpracy z artystami. Jak co roku, zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze projekty ze sztuką w roli głównej. Termin nadsyłania prac konkursowych mija 30 listopada 2022 r.

Czytaj dalej
Roca One Day Design Challenge 2022
Zaproszenia

Roca One Day Design Challenge 2022 – poznaliśmy zwycięzców IV edycji konkursu!

Do udziału w tegorocznej, realizowanej w formule online, polskiej edycji konkursu Roca One Day Design Challenge zarejestrowało się 400 młodych projektantów i architektów z całego kraju. Ich zadaniem było zaprojektowanie innowacyjnych rozwiązań łazienkowych w ciągu zaledwie kilku godzin, na podstawie szczegółowych założeń ogłoszonych w konkursowym dniu. Jakie projekty zwyciężyły? Sprawdźcie!

Czytaj dalej

Numery archiwalne

Numery archiwalne

Przegapiłeś numer?

Wydania archiwalne – zwykłe oraz wydania specjalne
– możesz zamówić w każdej chwili
z naszego archiwum.

Zamów wersję online Pokaż wszystkie numery