Wybierz jedną z kategorii Zaproszenia

Zapraszamy na aktualne wydarzenia

szósta edycja Dr Irena Eris Tasty Stories
Zaproszenia

Wykwintne smaki jesieni – za nami szósta edycja Dr Irena Eris Tasty Stories

Po raz szósty w Hotelu SPA Dr Irena Eris na Wzgórzach Dylewskich odbyło się Tasty Stories. Weekend przyciągnął miłośników smakowitych opowieści oraz wyrafinowanej kuchni. Można było skosztować sezonowanego renifera czy sakiewek z winniczkami i popić mineralnym winem z okolic Werony.

Czytaj dalej
20 edycja Warszawskich Targów Sztuki
Zaproszenia

Już 24-26 listopada zapraszamy na jubileuszową 20. edycję Warszawskich Targów Sztuki!

W dniach 24-26.11.2023 zapraszamy na jubileuszową, 20. edycję Warszawskich Targów Sztuki! W wydarzeniu, które odbędzie się w centrum wystawowym EXPO XXI udział weźmie ponad 100 wyselekcjonowanych wystawców z całej Polski. W jednym miejscu zobaczycie ponad 1500 obiektów, w tym malarstwo współczesne oraz dawne, rzeźby, grafiki, unikatową biżuterię oraz rzemiosło artystyczne.

Czytaj dalej
reklama
Black Friday 2023 najlepsze oferty i promocje w sklepach internetowych oraz stacjonarnych
Zaproszenia

Black Friday 2023 – najlepsze oferty i promocje w sklepach internetowych oraz stacjonarnych

Wielu konsumentów czeka na ostatni piątek listopada z dużą niecierpliwością. Na ten bowiem dzień przypada Black Friday, czyli święto zakupów. To czas, w którym sklepy zarówno internetowe, jak i stacjonarne oferują swoje produkty w bardzo atrakcyjnych, promocyjnych cenach. To jeden z najbardziej ekscytujących dni w roku. Warto zatem wiedzieć, na jakie oferty i promocje można liczyć 24 listopada.

Czytaj dalej
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Zaproszenia

Tubądzin Meets Art. Marka świętowała swoje 40-lecie w wyjątkowej oprawie w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki!

To był magiczny wieczór! Grupa Tubądzin świętowała swoje 40-lecie w przestrzeniach Zachęty Narodowej Galerii Sztuki. Okrągły jubileusz był nie tylko okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć marki, ale przede wszystkim do przedstawienia nowych projektów związanych ze sztuką.

Czytaj dalej
dobry wzór 2023 laureaci
Zaproszenia

Znamy laureatów 30. edycji konkursu Dobry Wzór. Oto najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku!

Za nami finał 30. edycji konkursu Dobry Wzór na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Podczas uroczystej gali nagrodzono laureatów oraz uhonorowano medalami Gloria Artis dwie wybitne projektantki IWP: Alicję Gutkowską-Wyszogrodzką oraz Danutę Duszniak.

Czytaj dalej
paged design week 6-9 listopada 2023 w warszawie
Zaproszenia

Paged Design Week już 6-9 listopada 2023 w Warszawie. To wydarzenie dla projektantów wnętrz i wszystkich pasjonatów designu!

W dniach 6-9 listopada odbędzie się Paged Design Week – wydarzenie poświęcone współczesnemu designowi i projektowaniu wnętrz. W trakcie czterech dni w warszawskim showroomie Paged Meble odbędą się wykłady, praktyczne warsztaty z kreatywnego podejścia do szeroko pojętego designu oraz pokaz gięcia drewna na żywo!

Czytaj dalej
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
ART in Architecture festival wystartowała 5 edycja prestiżowego konkursu
Zaproszenia

ART in Architecture festival – wystartowała 5. edycja prestiżowego konkursu dla architektów, artystów i inwestorów!

Sztuka ma moc! Najlepszym na to dowodem jest cieszący się coraz większą popularnością konkurs ART in Architecture festival, którego 5. edycja właśnie wystartowała.

Czytaj dalej
Targowisko Sztuki 4-5 listopada 2023
Zaproszenia

Już 4-5 listopada zapraszamy na Targowisko Sztuki w Centrum Praskim Koneser!

Zapraszamy na listopadową edycję Targowiska Sztuki. Już 4-5 listopada w Centrum Praskim Koneser poznacie kilkudziesięciu artystów i zobaczycie tysiące dzieł sztuki, w tym malarstwo, grafikę, fotografię, rzeźbę oraz ceramikę. Wszystkie prace będzie można kupić. Jeśli kochacie otaczać się sztuką, nie może was tam zabraknąć!

Czytaj dalej

Numery archiwalne

Numery archiwalne

Przegapiłeś numer?

Wydania archiwalne – zwykłe oraz wydania specjalne
– możesz zamówić w każdej chwili
z naszego archiwum.

Zamów wersję online Pokaż wszystkie numery