Wnętrza z instagrama

wnętrza w kamienicy  i tu i tam
Wnętrza z instagrama

Z dbałością o detale i miłością do przedmiotów z duszą... Mieszkanie @i.tam.i.tu zachwyca klimatem dawnych kamienic

Tu wszystko jest spójne, jak jedna opowieść. Każdy przedmiot, detal, szczegół jest przemyślany, starannie dobrany, tak by mógł służyć latami bez względu na panujące mody. Każdy kto kocha klimat zabytkowych kamienic doceni urok wnętrz Justyny Czop znanej na instagramie jako @i.tam.i.tu.

Czytaj dalej
aranżacja wnętrz dom na ludowej
Wnętrza z instagrama

W urządzaniu tego domu pomogły moodboardy i... wyobraźnia! Zobaczcie przytulny dom Roksany z @domnaludowej

Styl farmhouse, cosy, skandynawski… W tych wnętrzach miesza się wszystko co sprawia, że od wejścia można poczuć się tu po prostu wygodnie. Kominek w salonie aż zaprasza, by rozsiąść się na kanapie i odpocząć. Zapraszamy do domu Roksany z @domnaludowej, która opowiada nam czym się inspirowała, co było największym wyzwaniem i gdzie najchętniej dziś spędza czas w swoim domu.

Czytaj dalej
reklama
wnętrza domu na makowej
Wnętrza z instagrama

W poszukiwaniu idealnych kolorów! O wnętrzach swojego wymarzonego domu opowiada Magda Hadała, znana na instagramie jako @domnamakowej

Nie zliczy czasu, który spędziła na przygotowaniach do urządzania wymarzonego domu. Obejrzanych tysiącach stron, jeszcze większej ilości zapisanych zdjęć, mnóstwie przygotowanych moodboardów, a potem… długich poszukiwaniach idealnego koloru. Czy taki w ogóle istnieje? Okazuje się, że tak. Sprawdźcie, co Magda Hadała znana jako @domnamakowej opowiada o urządzaniu swojego domu.

Czytaj dalej

Numery archiwalne

Numery archiwalne

Przegapiłeś numer?

Wydania archiwalne – zwykłe oraz wydania specjalne
– możesz zamówić w każdej chwili
z naszego archiwum.

Zamów wersję online Pokaż wszystkie numery