Wybierz jedną z kategorii Sztuka Życia

Sztuka, projektowanie, przepisy

meble kuchenne
Kolekcje

Gotowy zestaw mebli kuchennych, a może szafki na wymiar – o czym pamiętać wybierając nowoczesne meble do kuchni i jakie są modne w tym sezonie?

Kuchnia to pomieszczenie, które zawsze jest trudnym orzechem do zgryzienia, bo urządza się je na lata. Zdecydować się na gotowy zestaw mebli kuchennych, a może na szafki kuchenne na wymiar? Podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze nowoczesnych mebli do kuchni. Przekonaj się, jakie rozwiązanie sprawdzi się w twoim domu. Oto nasz przewodnik po meblach kuchennych.

Czytaj dalej
Artshow Fabryka Norblina
Zaproszenia

Kilkaset prac, 80 artystów, wykłady, pokazy i aukcja obrazów – zapraszamy na Artshow 3 i 4 czerwca w Fabryce Norblina

Artshow to nowe wydarzenie na mapie sztuki – połączenie wystawy i targów. Zobaczymy tu prace kilkudziesięciu artystów (przedstawicieli różnych pokoleń, stylów i technik), weźmiemy udział w ciekawych wykładach oraz pokazach działań twórczych na żywo. Wszystkie dzieła sztuki przeznaczone będą na sprzedaż, a większość twórców już potwierdziła swoją obecność na wydarzeniu. Zapraszamy 3 i 4 czerwca do warszawskiej Fabryki Norblina!

Czytaj dalej
Malarstwo Haliny Tymusz
Artyści

Mam sentyment do teatralizacji i uwielbiam Vermeera – opowiada Halina Tymusz. Jej malarstwo to nostalgiczne spotkanie z tajemnicą

Światło, cień, postać kobiety i… duch Jana Vermeera. Malarstwo Haliny Tymusz to nostalgiczne spotkanie z tajemnicą.

Czytaj dalej
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Artyści

Zwierzęce portrety – zachwycające fotografie przyrody Jacka Kusza

Jacek Kusz godzinami przygląda się zwierzętom. Śledzi ich emocje, zachowania, wyraz twarzy i naciska migawkę, gdy jest najbliżej tajemnicy, jaką w sobie noszą.

Czytaj dalej
dania z truskawkami i czerwonymi owocami
Przepisy kulinarne

Pomysły na dania z czerwonych owoców i warzyw – przepisy na kompot z rabarbarem i malinami, salsę truskawkową, gazpacho z pieczonych pomidorów i Red Velvet Cake

Kompot z rabarbarem i malinami, orzeźwiająca salsa truskawkowa, gazpacho z pieczonych pomidorów i Red Velvet Cake – oto nasze sprawdzone przepisy na letnią ucztę w domu lub w ogrodzie.

Czytaj dalej
Wieczór letni Józefa Chełmońskiego
Kolekcje

Zaskakujący obraz „Wieczór letni” Józefa Chełmońskiego, największego polskiego realisty, zostanie zlicytowany. Szykuje się prawdziwa sensacja!

Lato zapowiada się w Desie wyjątkowo emocjonująco! Już 15 czerwca pod młotek pójdzie zaskakujący obraz największego polskiego realisty Józefa Chełmońskiego. „Wieczór letni” będący od ponad stu lat w posiadaniu jednej rodziny, zostanie po raz pierwszy zaprezentowany od 1890 roku. Kto będzie jego nowym właścicielem?

Czytaj dalej
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
must have 2023
Projektanci

Nadzieje polskiego designu – poznaliśmy laureatów plebiscytu must have 2023!

Wielkimi krokami zbliża się Łódź Design Festival, który już 18 maja 2023 otworzy swoje drzwi dla odwiedzających. W obfitującym w ciekawe wydarzenia i wystawy programie, jak co roku znalazła się również gala rozdania nagród przyznanych plebiscycie must have, organizowanego w ramach łódzkiego święta designu.

Czytaj dalej
home staging konferencja
Zaproszenia

27 maja odbędzie pierwszy Staging Camp Gdynia! Wyjaśniamy, co to jest home staging i na czym polega praca home stagera

Home staging to usługa, która zyskuje coraz większą popularność w branży nieruchomości. Polega na profesjonalnym przygotowaniu mieszkań i domów do wejścia na rynek, tak aby przyciągnąć jak najwięcej zainteresowanych osób i szybciej sprzedaż nieruchomość. 27 maja odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja branży home stagingu STAGING CAMP GDYNIA!

Czytaj dalej

Numery archiwalne

Numery archiwalne

Przegapiłeś numer?

Wydania archiwalne – zwykłe oraz wydania specjalne
– możesz zamówić w każdej chwili
z naszego archiwum.

Zamów wersję online Pokaż wszystkie numery