Pokój dziecka - dekoracje, aranżacje, pomysły na wystrój wnętrza

pokój dziecięcy
Pokój dziecka

Pokój dziecięcy jak z marzeń – 10 inspiracji na piękne i przytulne aranżacje pokoju dziecka

Jak urządzić pokój dziecka ? Tak, jak chce twoja pociecha. W końcu to jej królestwo. Sprawdź inspiracje, jak stworzyć przytulną aranżację pokoju dziecięcego!

Czytaj dalej
jak przechowywać zabawki
Pokój dziecka

Jak przechowywać zabawki – 10 pomysłów na przechowywanie w pokoju dziecka

Pokój dziecka jest miejscem nieustającej beztroskiej zabawy. Gorzej, kiedy zabawek przybywa, a brakuje przestrzeni na ich przechowywanie. Z pomocą przychodzą pomysłowe rozwiązania, które rozprawią się z wałęsającymi się pod nogami autkami, klockami czy przytulankami. Jak przechowywać zabawki? Wybraliśmy 10 praktycznych i estetycznych patentów!

Czytaj dalej
reklama
jak przeprowadzić metamorfozę pokoju dziecka
Pokój dziecka

Jak przeprowadzić metamorfozę pokoju dziecka?

Nie trzeba wywracać wszystkiego do góry nogami, by przeprowadzić metamorfozę pokoju dziecka. Wystarczy kilka sprytnych rozwiązań. Jednym z nich jest fototapeta do pokoju dziecka, drugim samoprzylepne naklejki, trzecim stworzenie urokliwego kącika zabaw.

Czytaj dalej
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Pokój dziecka

Wybór materaca dla dziecka – czy wiesz, jakie aspekty wziąć pod uwagę?

Troska o zdrowy sen dziecka to jedno z najważniejszych zobowiązań rodziców. Wybór odpowiedniego materaca odgrywa bardzo istotną rolę w zapewnieniu maluchowi komfortu i wsparcia podczas snu. Jak znaleźć idealny model?

Czytaj dalej
printed stories naklejki sensoryczne dla dzieci
Pokój dziecka

Printed Stories to naklejki sensoryczne, które wspierają prawidłowy rozwój zmysłów u dzieci. Zamieniają pokój w baśniową krainę!

Printed Stories, marka produkująca dekoracje ścienne do pokoików dziecięcych, stworzyła ścienne naklejki sensoryczne. Kolekcje ilustrują bajki napisane przez Weronikę Szelęgiewicz. Naklejki ścienne mają specjalną strukturę sensoryczną, która pomaga w rozwoju integracji sensorycznej u dzieci. Do projektu zaproszeni zostali artyści tworzący unikalne wzory.

Czytaj dalej
jaki dywan wybrać do pokoju dziecięcego
Pokój dziecka

Jaki dywan wybrać do pokoju dziecięcego? 4 gustowne i uniwersalne modele

Dywan to niezwykle istotny element wyposażenia pokoju dziecięcego. Oprócz funkcji estetycznej, pełni również rolę praktyczną - izoluje od zimnej podłogi, zapewnia miejsce do zabaw, a także może być świetnym narzędziem edukacyjnym. Poznaj 4 gustowne i uniwersalne modele dywanów, które sprawdzą się w pokoju Twojego dziecka.

Czytaj dalej
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
pokój nastolatka
Pokój dziecka

Pokój nastolatka – 8 inspiracji i sprawdzonych pomysłów, jak urządzić pokój młodzieżowy

Jak urządzić pokój młodzieżowy? Pozwól, żeby zainteresowania młodego lokatora wybrzmiały w wystroju wnętrza. Zobacz nasze inspiracje i pomysły, jak zaaranżować pokój nastolatka, a potem podpowiadaj i wspieraj swoje dziecko w urządzaniu własnej przestrzeni. Z pewnością to doceni!

Czytaj dalej
biurko w pokoju dziecka
Pokój dziecka

Biurko w pokoju dziecka – jak urządzić odpowiednie miejsce do nauki?

Biurko w pokoju dziecka to ważne miejsce. To tutaj twoja pociecha odrabia lekcje i uczy się nowych rzeczy, ale też spędza czas na czytaniu ulubionych książek i odkrywaniu swojego hobby. Podpowiadamy, gdzie postawić biurko i jak je odpowiednio zaaranżować.

Czytaj dalej

Numery archiwalne

Numery archiwalne

Przegapiłeś numer?

Wydania archiwalne – zwykłe oraz wydania specjalne
– możesz zamówić w każdej chwili
z naszego archiwum.

Zamów wersję online Pokaż wszystkie numery