Spotkajmy się na Targach Warsaw Home

Spotkajmy się na Targach Warsaw Home

Zaproszenia

Koniecznie zajrzyjcie do Werandy i Werandy Country na Targach Warsaw Home! Znajdziecie nas w hali E na stoisku E3.2. Czekają niespodzianki!

reklama

Serdecznie zapraszamy na spotkania przy naszym stoisku:

Piątek 4 października
godz. 14 – 17

Na wasze pytania będzie odpowiadał Łukasz Skop – ogrodnik, który prowadzi program „Halo ziemia!” w Dzień Dobry TVN oraz blog bezogrodek.com, autor książki „Zrób ten zielnik”.

Sobota 5 października
godz. 11–14

Jak oryginalnie i z fantazją urządzić dom opowie Michał Gulajski (wnetrzamichala.pl) zaprzyjaźniony projektant wnętrz i stylista, który każdy dom zamieni w perełkę.

godz. 14–17

O tym, jak przygotować pyszne wegańskie jedzenie i jak je pięknie podać dowiecie się od Alicji Radej – kobiety wielu talentów, stylistki i miłośniczki zdrowej kuchni. W promocyjnej cenie kupicie jej najnowszą książkę „Prosto z roślin” wydawnictwa Pascal.

Znajdziecie nas w hali E na stoisku E3.2.


Targi Warsaw Home to jedno z z najważniejszych w Polsce i największych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń dedykowanych designowi i wyposażeniu wnętrz.

W ciągu trzech lat targi Warsaw Home stały się wydarzeniem, na którym po prostu trzeba być. Spotykają się tu wszyscy ciekawi nowości ze świata designu i architektury. Biorą udział w wykładach, warsztatach, wystawach i konsultacjach. Podczas tegorocznej, czwartej edycji wystawi się około 700 firm z Polski i całego świata. Po raz pierwszy targom będzie towarzyszyć też tydzień designu – Warsaw Design Week.

IV Targi Warsaw Home odbędą się w dniach 3– 6 października na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
www.warsawhome.eu

Zdjęcia: Aneta Tryczyńska
Stylizacja: Katarzyna Sawicka