strefa dzienna w domu bezpłatny webinar okk design

Strefa dzienna w domu – jak ją urządzić funkcjonalnie i stylowo? Bezpłatny webinar OKK! design

Zaproszenia

Strefa dzienna to szczególna przestrzeń w każdym domu. Wnętrze, które służy jako miejsce relaksu dla każdego z domowników, jest też obszarem reprezentacyjnym, gdzie przyjmuje się gości.

reklama

Salon to miejsce wielofunkcyjne, w którym niezwykle ważne jest połączenie estetyki, komfortu i funkcjonalności. To właśnie o strefie dziennej poświęcony będzie kolejny webinar OKK! design, w którym gośćmi specjalnymi będą architektki z WZ STUDIO – Ada Skwira i Małgorzata Liebhart.
 

strefa dzienna w domu bezpłatny webinar okk designBezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w poniedziałek 22 listopada 2021 r. o godzinie 12:00. Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, założycielki pracowni projektowania wnętrz WZ STUDIO i jurorki w konkursie Samsung na projekt kuchni: Projektuj z Bespoke. Mecenasem spotkania jest marka Samsung, lider na rynku telewizorów w Polsce.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?

  • Jak pogodzić kilka funkcji w projekcie strefy dziennej?
  • Stylowe meble do salonu — jak dobrać je do aranżacji?
  • Trendy wnętrzarskie – modna strefa dzienna
     
strefa dzienna w domu
strefa dzienna w domu bezpłatny webinar okk design
strefa dzienna w domu jak ją urządzić webinar


Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, jurorki w konkursie Samsung na projekt kuchni: Projektuj z Bespoke, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, które od 2014 roku wspólnie prowadzą pracownię projektowania wnętrz WZ STUDIO. Mają za sobą lata doświadczeń i dziesiątki zrealizowanych projektów. Architektki kierują się zasadą, że sztuka mądrego wyboru musi się opierać na dbałości o każdy detal, a najlepsze rozwiązania to takie, które umożliwiają osiągnięcie równowagi pomiędzy funkcjonalnością i estetyką.

W trakcie spotkania online architektki zaprezentują wybrane projekty z portfolio WZ STUDIO i na ich przykładzie opowiedzą o projektowaniu strefy dziennej. Zdradzą, jak pogodzić kilka funkcji w projekcie strefy dziennej i czym kierują się podczas projektowania tego pomieszczenia.
 

strefa dzienna w domu jak ją urządzić webinar
strefa dzienna w domu jak ją urządzić webinar
strefa dzienna w domu jak ją urządzić webinar okk design


Natomiast Tomasz Drężek i Adrian Rogalski, eksperci marki, opowiedzą o najnowszych rozwiązaniach marki Samsung. Zaprezentują ofertę produktów z kategorii Lifestyle, która obejmuje odświeżone linie telewizorów The Frame, The Sero, The Serif oraz The Terrace. Od kilku lat marka rozwija ofertę urządzeń z kategorii Lifestyle, które dzięki swoim unikatowym cechom dopasowują się do stylu życia różnych użytkowników. Swoboda aranżacji, różnorodność funkcji i wyjątkowy design sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie, a pojęcie personalizacji ekranu nabiera nowego znaczenia.

Pierwszy z nich – The Frame – jest przeznaczony dla osób, które nie chcą mieć czarnego ekranu telewizora w swoim pomieszczeniu. W momencie, gdy nie oglądają oni filmów, seriali mogą wyświetlać na ekranie rodzinne zdjęcia czy dzieła sztuki. Dodatkowo można dokupić do niego wymienne ramki w kilku stylach i kolorach oraz dostęp do dzieł sztuki z najlepszych światowych galerii, które mogą wyświetlać się na ekranie telewizora. Możliwość wyboru rodzaju i koloru passe-partout zamieniają The Frame w domową galerię fotografii bądź obrazów. To prawdziwa gratka do koneserów sztuki! Dla miłośników designu – The Serif (wyróżnia się najwyższej klasy wzornictwem sprawiając, że urządzenie wygląda perfekcyjnie gdziekolwiek go nie postawisz – 360 design), dla fanów Instagrama i innych mediów społecznościowych – The Sero (obrotowy ekran daje możliwość oglądania zarówno ulubionych treści telewizyjnych i filmowych, jak i wygodnego przeglądania treści mobilnych na dużym ekranie), a dla wielbicieli filmów w plenerze – The Terrace. To pierwszy taki telewizor na rynku konsumenckim, przeznaczony do przestrzeni na zewnętrz, który oferuje niesamowitą jakość obrazu, dźwięk oraz inteligentne funkcje, dotychczas zarezerwowane tylko do pomieszczeń.
 

strefa dzienna w domu jak ją urządzić webinar okk design

 

Bezpłatny webinar OKK! design

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, który odbędzie się w poniedziałek 22 listopada 2021 r. o godzinie 12:00, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://cutt.ly/xTWFDn5

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Mecenas spotkania: Samsung

Organizator: OKK! PR

Weranda jest patronem medialnym wydarzenia

strefa dzienna w domu jak ją urządzić webinar okk design

 

Agenda spotkania:

12:00 – powitanie gości i widzów

12:05 – prezentacja Samsung

12:45 – wystąpienie WZ STUDIO

Zapraszamy do udziału!

Materiał powstał we współpracy z Samsung

ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE PRACOWNI WZ STUDIO I MARKI SAMSUNG