Zapraszamy na Targi Wnętrz Home Decor 2020

Zapraszamy na Targi Wnętrz Home Decor 2020

Zaproszenia

Poznaj najnowsze trendy i inspiracje wnętrzarskie! Spotkajmy się na Targach Wnętrz Home Decor w Poznaniu w dniach 25 – 28.02.2020 r.

reklama
Targi Wnętrz Home Decor

Targi Wnętrz Home Decor 2020

W dniach 25 – 28 lutego odbędzie się największe w Polsce wydarzenie biznesowe dla branży wnętrzarskiej. Przez cztery dni na Targach Home Decor w Poznaniu zobaczysz nowe kolekcje dekoracji, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych artykułów wyposażenia wnętrz. Targi Home Decor to także okazja do wzięcia udziału w inspirujących spotkaniach, ciekawych rozmowach czy merytorycznych warsztatach.

O trendach na Home Decor 2020

Strefa trendów Bloggers Zone to od kilku lat hit ekspozycji Targów Wnętrz Home Decor. Nie zabraknie jej oczywiście i podczas tegorocznej edycji. Odwiedzając tę ekspozycję będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami we wnętrzarstwie.


Bloggers Zone to inicjatywa grupy pięciu opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, projektantek wnętrz, które przy współpracy z wystawcami, wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów, zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów Home Decor. Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, Home Decor i Meble Polska. Tym samym powstanie ciekawa przestrzeń, pełna inspiracji i pomysłów na aranżację wnętrz. Tworzenie ekspozycji odbędzie się 25 lutego. Do kreowania wystawy zostały zaproszone najlepsze marki, liderzy z swoich dziedzinach. Aranżacje będzie można zobaczyć przez cały czas trwania targów.
 

Targi Wnętrz HOME DECOR
Targi Wnętrz HOME DECOR


W strefie Bloggers Zone odbywać się będą interesujące wykłady i spotkania. Trendy w projektowaniu i aranżacji wnętrz na najbliższy rok omówi Dagmara Jakubczak (forelements.pl, kanał youtube: Akademia Dagmary) - historyk sztuki, projektantka wnętrz, mecenas dobrego designu, która przemierza świat w poszukiwaniu inspiracji oraz poszerzaniu wiedzy o najnowszych trendach i tendencjach. dotyczące najnowszych trendów w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Na ekspozycji odbędzie się także cykl „Śniadań z marką”, które będą okazją dla architektów, projektantów i bloggerów do zapoznania się z nowościami wiodących marek wnętrzarskich w swobodnej, bardziej osobistej atmosferze. Szczegóły i terminy poszczególnych spotkań wkrótce na stronie internetowej targów oraz na Facebooku.

Podczas Home Decor odbędzie się także prezentacja raportu „Jak prowadzić komunikację marki wnętrzarskiej w 2020 roku?”. W badaniu przeprowadzonym przez specjalistów ze Sfery Group wzięli udział marketingowcy z ponad pięćdziesięciu firm produkujących elementy wyposażenia wnętrz. Wynika z niego między innymi, że marketerzy stawiają przede wszystkim na wyraźnie zaznaczoną obecność na targach i wydarzeniach branżowych, docieranie do klientów ostatecznych za pośrednictwem prasy konsumenckiej, rozwijanie komunikacji na Instagramie oraz angażowanie do akcji promocyjnych influencerów, którzy promują ekologiczny styl życia.
 

Targi Wnętrz HOME DECOR

Strefa światła Light up! i strefa debiutantów Fresh Start

Tegoroczną nowością będą strefa światła Light up! oraz strefa debiutantów Fresh Start. To oferta dla tych, którzy po raz pierwszy chcą zaistnieć podczas międzynarodowego wydarzenia Home Decor i pokazać swoje produkty szerokiemu gronu odbiorców. W strefie Fresh Start zaprezentują swoje innowacyjne oferty małe, kilkuosobowe firmy, które w ostatnich latach nie brały udziału w jakimkolwiek innym wydarzeniu organizowanym przez Grupę MTP. Nowością będzie także wystawa prac Grup Patchworkowych z całej prawie Polski. Towarzyszyć będą jej warsztaty szycia patchworków dla zwiedzających.
 

Targi Wnętrzarskie HOME DECOR
Targi Wnętrz HOME DECOR

Arena Design i targi Meble Polska

Podobnie jak w poprzednuch latach poznańskim targom towarzyszą targi Meble Polska – największe w kraju międzynarodowe kontraktacje meblowe odwiedzane co roku przez kilkanaście tysięcy kupców meblowych z całego świata oraz wydarzenie dedykowane szeroko rozumianemu wzornictwu przemysłowemu – Arena Design, które tym razem odbędzie się pod hasłem Slowness.

W ramach ekspozycji Areny Design zobaczysz dwie nowe wystawy prezentujące najlepsze polskie projekty: Formy Przyszłości – Strefę Polskich Projektantów oraz strefę Wizjonerzy Polskiego Wzornictwa. Pierwsza pokazuje najciekawsze projekty polskich projektantów, druga jest poświęcona prezentacji polskich marek stawiających na wzornictwo wizjonerskie, odważne i innowacyjne.

Łącznie na terenie Targów Wnętrz Home Decor w 11 pawilonach swoją ofertę przedstawi około 500 firm i marek. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje i lista zgłoszonych firm znajdują się na stronie: www.homedecor.pl
Informacje na temat biletów i rejestracji znajdziesz pod linkiem: www.homedecor.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych