gdzie kupić meble ogrodowe

Gdzie kupić meble ogrodowe?

Ogrody małe i duże

Chcesz kupić meble ogrodowe? Do wyboru masz wiele produktów wykonanych z metalu, drewna egzotycznego lub rodzimego oraz meble metalowe. W sprzedaży są także plastikowe meble ogrodowe, które świetnie wyglądają w nowoczesnych pawilonach, czy opcja premium - meble technroattanowe. Oprócz trudnej decyzji, jakie meble ogrodowe wybrać, musisz jeszcze znaleźć sklep, w którym się zaopatrzysz. Zobacz, gdzie nie warto kupować z uwagi na ceny, wątpliwą jakość czy problemy z dostępnością. Największą popularnością cieszy się zakup mebli ogrodowych online.

reklama

Tanie meble ogrodowe z marketów

Dzisiaj zarówno w markecie, jak i w sklepie budowlanym znajdziesz meble ogrodowe. Ich zaletą jest to, że są niedrogie i dostępne od ręki. Tanie meble ogrodowe skusiły już wiele osób, ale sporo z nich szybko zauważyło złe strony swojej decyzji. Zalicza się do nich przede wszystkim niska jakość wynikająca z używania gorszej jakości tworzyw sztucznych czy wilgotnego drewna.

Sofy i narożniki ogrodowe często przechowywane i eksponowane są na zewnątrz, a niekorzystne warunki atmosferyczne przyczyniają się do ich degradacji. Bez regularnej impregnacji drewno nasiąka wodą, a metal może korodować, dlatego lepiej kupować od sprzedawców, którzy trzymają komplety mebli i krzesła ogrodowe w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie jest sucho.

Designerskie sofy ogrodowe i fotele

Meble tarasowe mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, a za taką ceną nie zawsze idzie ponadprzeciętna jakość. Studia meblowe oferujące luksusowe wyposażenie altany nie są w stanie zastosować wysokiej jakości materiałów, które będą całkowicie niepodatne na uszkodzenia mechaniczne czy promieniowanie UV. Nawet najlepsze drewna egzotyczne mogą uleć zniszczeniu podczas wichury czy gradu, a także stracić na designie.

Zastanawiamy się, czy przez to, że kupujesz ekskluzywny zestaw mebli ogrodowych wypoczynek na świeżym powietrzu zyskuje na wyjątkowości? Szczerze w to wątpimy, bo zachodzi ryzyko, że więcej uwagi będziesz poświęcał ciągłemu czyszczeniu i konserwowaniu mebli ogrodowych niż cieszeniu się ze spożywania posiłków pod chmurką i obcowania z naturą.
 


Komplet mebli ogrodowych na wymiar

Zazwyczaj nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarówno pojedyncze meble, jak również całe zestawy mebli ogrodowych zamówić bezpośrednio u producenta. Teoretycznie spodziewamy się wtedy niższej ceny, co jednak może rozczarować. Bezpośrednio w zakładach powstają meble metalowe czy meble drewniane w dużych ilościach. Produkcja hurtowa jest bardziej opłacalna, więc przy zamówieniach indywidualnych:

  • cena rośnie,

  • wydłuża się czas oczekiwania.

Nowoczesne meble ze sklepu internetowego

Alternatywą dla zakupów stacjonarnych wydaje się zamówienie mebli ogrodowych online (polecamy w tym miejscu sklep meble.ogrodowe.net) Taki zestaw ogrodowy:

  • jest dostępny w konkurencyjnej cenie, często obniżonej podczas wyprzedaży czy promocji,

  • jest wykonany z różnych, popularnych obecnie materiałów - technorattanu, tworzyw sztucznych, metalu drewna, szkła hartowanego, aluminium, dlatego pasuje do Twojej koncepcji wystroju tarasu,

  • jest przechowywany i transportowany w odpowiednich warunkach, nie zagrażają mu zmienne warunki atmosferyczne,

  • możesz kupić gotowe zestawy mebli ogrodowych lub skomponować własne składające się ze stolika ze szklanym blatem, sofy z wygodnymi poduszkami i krzeseł.

gdzie kupić meble ogrodoweZakupy stacjonarne generują problem z przewiezieniem produktów - zestawy mebli ogrodowych nawet po złożeniu trudno zmieścić do auta osobowego, a za transport sklepowy trzeba dodatkowo zapłacić.

Ten problem nie istnieje, gdy meble balkonowe zamawiasz w sklepie internetowym z dostawą do domu. To generuje nie tylko oszczędności finansów, ale też czasu - zakupy robisz o dowolnej porze, kiedy Ci wygodnie.

Materiał Partnera