akumulatorowe nożyce do gałęzi karcher

Sekret drzew w ogrodzie, wyglądających jak z krajobrazu – czyli magia akumulatorowych nożyc do gałęzi Kärcher

Ogrody małe i duże

Czy opanowanie drzew rosnących w ogrodzie sprawia Ci trudność? Przycinanie grubszych gałęzi wymaga dużo wysiłku? Dla wielu z nas posiadanie pięknego ogrodu i spędzanie w nim relaksujących chwil jest jedną z największych przyjemności w życiu, często jednak zadania związane z jego utrzymaniem wydają się zbyt wymagające. Na szczęście istnieją urządzenia, które zdecydowanie ułatwiają nam pielęgnację ogrodu. Jednym z nich są nożyce akumulatorowe do gałęzi Kärcher PGS 4-18, dzięki którym przycinanie gałęzi i krzewów nie będzie wymagało większego wysiłku.

reklama

Dlaczego przycinanie gałęzi jest konieczne?

Regularne przycinanie gałęzi to aspekt pielęgnacji ogrodu, którego nie powinno się zaniedbywać. Dlaczego jest ono tak ważne? Przede wszystkim pozwala to zachować zdrowie roślin poprzez wczesne usunięcie uszkodzonych, suchych lub dotkniętych chorobą czy działaniem szkodników części. Ponadto cięcie może mieć działanie odmładzające i sprowokować drzewo czy krzew do wypuszczenia młodych pędów. Podcinanie umożliwia także kontrolowanie wzrostu drzewa czy krzewu na bieżąco. Istotne jest też bezpieczeństwo – warto usuwać gałęzie, które mogą stanowić zagrożenie dla ludzi, zwierząt lub mienia. Wreszcie, przycinanie gałęzi drzew może poprawić estetykę ogrodu, pozwalając na utrzymanie pożądanego kształtu drzew. W przypadku krzewów cięcie formujące często umożliwia pożądane przez ogrodników zagęszczenie się.
 

akumulatorowe nożyce do gałęzi kärcher

Maksymalna wygoda pracy przy minimalnym wysiłku – nożyce do gałęzi Kärcher PGS 4-18

Piękny ogród jest dumą pasjonatów zieleni, ale przycinanie gałęzi oraz krzewów to żmudna i ciężka praca. Ta akumulatorowa pilarka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zadbać o swój ogród bez poświęcania pokładów energii oraz wielu godzin na manualne przycinanie drzew i krzewów. Urządzenie jest łatwe w użyciu i pozwala na szybkie i bezpieczne przecięcie gałęzi o średnicy do 80 milimetrów. Demontowalny uchwyt do gałęzi umożliwia stabilną pracę nawet podczas trzymania nożyc jedną ręką, zwiększając bezpieczeństwo podczas cięcia poprzez zapobieganie ześlizgnięciu się gałęzi. Zarówno uchwyt, jak i ostrza piły można zdjąć i założyć bez użycia narzędzi, co ułatwia ich wymianę. Część tnąca została wyprodukowana w Niemczech – to gwarancja doskonałej jakości, która zadowoli nawet najbardziej wymagających. Jeśli Twój ogród zdobią wyjątkowo wysokie drzewa, nie musisz się martwić – Kärcher oferuje praktyczne akcesorium, jakim jest opcjonalny teleskopowy wysięgnik, ułatwiający pracę na wysokości do 3,5 metra. Dzięki niemu z łatwością przytniesz gałęzie bez użycia drabiny – szybciej, bezpieczniej i bardziej efektywnie.


Akumulator, który nie zawodzi. Jedna bateria do wielu urządzeń Kärcher

Wielu właścicieli ogrodów, szczególnie tych o dużych drzewach i krzewach, spędza dużo czasu na szlifowaniu kształtów swoich zielonych podopiecznych. Akumulatorowe nożyce do gałęzi Kärcher PGS 4-18 są wyposażone w wydajną baterię, która pozwoli na długą pracę. Ponadto można ją stosować we wszystkich urządzeniach wyposażonych w platformę bateryjną Kärcher Battery Power 18 V. Jedna bateria do wielu narzędzi to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko nie nadwyręży budżetu, ale też jest ekologiczne.

Jeżeli szukasz urządzenia, które sprawi, że dbanie o drzewa i krzewy stanie się łatwiejsze oraz bezpieczniejsze, a jednocześnie znacznie skróci czas pracy – akumulatorowe nożyce do gałęzi Kärcher PGS 4-18 z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

MATERIAŁ PARTNERA KÄRCHER
WWW.KARCHER.PL