myjka wysokociśnieniowa karcher

Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 5 WCM Premium Home – sposób na idealnie czyste meble ogrodowe, tarasy, ścieżki oraz pojazdy

Ogrody małe i duże

Szukasz urządzenia, dzięki któremu uzyskasz idealnie czyste meble ogrodowe? Chciałbyś, aby taras, ścieżki oraz pojazdy na posesji zawsze wyglądały nieskazitelnie? Jeśli zastanawiasz się jakie rozwiązanie sprosta najwyższym standardom, mamy dla Ciebie odpowiedź. Myjka wysokociśnieniowa K 5 WCM Premium Home – flagowy model marki Kärcher, nie tylko spełni Twoje oczekiwania, a wręcz je przewyższy!

Najwyższy standard czyszczenia – myjka wysokociśnieniowa Karcher K 5 WCM Premium Home to urządzenie dla wymagających

K 5 WCM Premium Home to urządzenie premium, które spełni nawet rygorystyczne wymagania dotyczące czyszczenia wielu powierzchni wokół domu. Zostało stworzone z myślą o najwyższych standardach jakości, niezawodności oraz innowacyjności. Zasilane potężnym, chłodzonym wodą silnikiem, gwarantuje wyjątkową moc czyszczenia, dzięki której szybko i skutecznie usuniesz nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia. Poznaj jej zalety i przekonaj się, że nie istnieje łatwiejsza metoda na utrzymanie porządku wokół domu!
 

myjka wysokociśnieniowa

Myjka ciśnieniowa na miarę Twoich oczekiwań – urządzenie, które perfekcyjnie wyczyści każdą powierzchnię w otoczeniu domu

Jedną z najważniejszych cech myjki ciśnieniowej K 5 WCM Premium Home jest modularność. Co to właściwie znaczy? Oznacza to, że urządzenie jest dostarczane do Ciebie razem z kompletem przydatnych akcesoriów. W ten sposób czyszczenie różnych powierzchni i zakamarków wokół domu stanie się jeszcze łatwiejsze oraz bardziej komfortowe.

Co znajdziesz w zestawie? Między innymi lancę spryskującą Vario Power (VPS), która pozwala na precyzyjne regulowanie ciśnienia wody i dostosowanie go do rodzaju powierzchni, którą chcesz umyć. Dzięki temu możesz bezpiecznie czyścić delikatne powierzchnie bez ryzyka ich uszkodzenia. Kärcher K 5 WCM Premium Home jest także uzbrojona w dyszę rotacyjną, która zapewnia obrotowy strumień punktowy, skutecznie usuwający uporczywe zabrudzenia.
 

Myjka wysokociśnieniowa K 5 WCM Premium Home


Myjka wysokociśnieniowa K 5 WCM Premium Home została wyposażona w wiele innowacyjnych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z niej jest jeszcze wygodniejsze i efektywniejsze. Jedną z nich jest system Quick Connect, który umożliwia łatwe podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu oraz do samego urządzenia, a także proste odłączanie go poprzez naciśnięcie przycisku na pistolecie. To rozwiązanie eliminuje konieczność używania narzędzi oraz pozawala Ci zaoszczędzić sporo czasu podczas przygotowywania urządzenia do pracy.

Dodatkowym atutem myjki jest wbudowany filtr wody, który skutecznie zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami, co przekłada się na jej dłuższą żywotność. Ponadto, urządzenie posiada zintegrowany bęben na wąż, co bardzo ułatwia przechowywanie – możesz przechowywać go bezpośrednio na urządzeniu. Dzięki temu myjka jest zawsze gotowa do użycia, a przewód nie plącze się i nie przeszkadza podczas czyszczenia.

Jedno urządzenie, nieograniczone możliwości – sposób na idealnie czyste meble ogrodowe, ścieżki oraz pojazdy

K 5 WCM Premium Home wyróżnia nie tylko wyjątkowa moc, ale także wszechstronne zastosowanie. Dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów, możesz używać myjki do czyszczenia różnorodnych powierzchni: murków ogrodowych, schodów, ścieżek, mebli ogrodowych i balkonowych, maszyn i narzędzi ogrodowych, a także pojazdów –samochodów, motorów, skuterów i rowerów. Przekonasz się, że to niezawodne urządzenie sprosta każdemu wyzwaniu!

Bardzo szybko przekonasz się też, że ta wyjątkowo trwała, świetnie wykonana myjka, to niezastąpiony sprzęt, na którym zawsze możesz polegać. Kärcher, marka z ogromnym doświadczeniem i wiodący producent urządzeń wysokociśnieniowych, zastosował w niej najwyższej jakości materiały oraz nowoczesną technologię, które gwarantują, że urządzenie będzie Ci służyć przez wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
 

​​​​​​​Myjka Kärcher K 5 WCM Premium Home


Myjka wysokociśnieniowa – urządzenie, bez którego nie wyobrażamy sobie porządków

Myjka Kärcher K 5 WCM Premium Home to urządzenie, bez którego nie wyobrażamy sobie porządków wokół domu – to doskonałe rozwiązanie do profesjonalnego czyszczenia, które łączy w sobie wygodę użytkowania z szeregiem przydatnych, innowacyjnych funkcji. Dzięki potężnej mocy oraz szerokiemu zakresowi akcesoriów, poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami w trudno dostępnych zakątkach i na różnych powierzchniach, ułatwiając Ci zarówno codzienne porządki, jak zadania specjalne.

MATERIAŁ PARTNERA KÄRCHER
WWW.KARCHER.PL