piwniczka ogrodowa

Piwniczki ogrodowe Garden Secret 4you® od NAWI Design: wielofunkcyjna przestrzeń dla miłośników dobrego designu

Ogrody małe i duże

Coraz częściej potrzebujemy dodatkowego miejsca do przechowywania, ale jednocześnie cenimy sobie wielofunkcyjność rozwiązań, z których korzystamy. Odpowiedzią na nasze oczekiwania są piwniczki ogrodowe NAWI Design Garden Secret 4you®. Ta nowość rynkowa to nie tylko pojemne spiżarnie, ale również innowacyjna strefa zabawy i odpoczynku.

Mały dom i brak miejsca do przechowywania lub przestrzeni, w której można się przynajmniej na chwilę odizolować od świata zewnętrznego doskwiera nam dzisiaj coraz bardziej. Seria piwniczek ogrodowych NAWI Design Garden Secret 4you® pozwala spełnić marzenie o własnej piwniczce ukrytej przed wzrokiem postronnych osób, a jej montaż podniesie wartość nieruchomości. Piwniczki wykonane są z laminatu, dlatego gwarantują 100% szczelności. Firma ma wieloletnie doświadczenie w zakresie przetwarzania tego materiału zdobyte w produkcji basenów, czego owocem jest uzyskanie certyfikatu „System zarządzania jakością PN-EN ISO 9001: 2015”. Produkty Garden Secret 4you® nie potrzebują dodatkowej izolacji, ponieważ ściany są już dokładnie zaizolowane pianą poliuretanową. Po zakończonym montażu podziemna konstrukcja wtapia się w ogród, a brak kopca sprawia, że wejście do piwniczki jest bardzo dyskretne.

W Twoim domu brakuje miejsca? NAWI Design pomoże Ci wykorzystać potencjał ogrodu

Nie każdy może pozwolić sobie na wygospodarowanie oddzielnej spiżarni, w której przechowywane będą zapasy żywności, owoce, warzywa oraz wina i inne alkohole. Niezależnie od tego, czy mały dom wymusza na Tobie szukanie możliwości pozwalających na powiększenie dostępnej przestrzeni czy chcesz zaprojektować intymną strefę zabawy, odpoczynku i relaksu, piwniczka ogrodowa NAWI Design będzie strzałem w dziesiątkę. W ten sposób łatwiej zagospodarujesz potencjał drzemiący w Twoim ogrodzie i będziesz w stanie korzystać z jego możliwości również jesienią lub zimą, kiedy temperatury nie sprzyjają spędzaniu czasu na zewnątrz.

piwniczki ogrodowe


Inwestycja w piwniczkę ogrodową Secret Garden 4you® bezsprzecznie uwolni część przestrzeni w Twoim domu. Nie musisz już dłużej ograniczać się w czasie zakupów lub przygotowywania zimowych zapasów. Wybór laminatu to natomiast inwestycja w trwałość. Materiał cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałością, co w perspektywie wieloletniego użytkowania piwniczki jest kluczowe. Dzięki odpowiedniej konserwacji piwniczka NAWI Design posłuży nawet 100 lat. Wnętrze Secret Garden 4you® jest proste w czyszczeniu, a półki spiżarni zostały uodpornione na wilgoć. Przed dopuszczeniem produktu do sprzedaży, przeszedł on wiele testów, sprawdzających wytrzymałość konstrukcji i laminatu, wodoszczelność, antypoślizgowość i niepalność, co zostało potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Secret Garden 4you®: wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb

Planując zakup piwniczki ogrodowej NAWI Design pamiętaj, że kluczowe znaczenie ma wielkość działki. Dzięki opcji łączenia dostępnych modułów, to Ty decydujesz jaka ma być ostateczna długość piwniczki i dostosowujesz ją do wielkości swojego ogrodu. Zastanów się również, czy wybrany model ma być przeznaczony wyłącznie do przechowywania żywności, czy chcesz, żeby piwniczka służyła również celom rekreacyjnym. Ta ostatnia funkcja to konieczność, jeśli w Twoim domu brakuje miejsca do zabawy dla dzieci lub pomieszczenia, w którym można spędzić czas z przyjaciółmi, zaplanować spotkanie biznesowe z dala od codziennego otoczenia i odpocząć/popracować w samotności. Pandemia mocno zweryfikowała funkcjonalność naszych domów, w których spędzamy coraz więcej czasu. W wielu przypadkach okazało się, że dostępna przestrzeń nie jest wystarczająca, dlatego piwniczka NAWI Design, która jednocześnie będzie miejscem zabawy i relaksu jest strzałem w dziesiątkę.

piwniczka ogrodowa NAWI DesignKlienci mają do dyspozycji trzy modele piwniczek: BASIC, STANDARD oraz PREMIUM, dzięki czemu mogą dopasować rozwiązanie odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Model PREMIUM, poza modułem do przechowywania, może być dodatkowo wyposażony w wine space, czyli przestrzeń z półkami na wina i inne alkohole, które estetycznie wyeksponują butelki. Ponadto, w tej ofercie dostępny jest także moduł dla dzieci, w którym Twoje pociechy mogą się bawić, spędzać czas z rówieśnikami lub odrabiać lekcje. Dodatkowo, opcja PREMIUM obejmuje również strefę relaksu z łóżkiem, kominkiem i telewizorem: idealną, żeby odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi w intymnych warunkach lub popracować, odgradzając się od domowego zgiełku, co w pandemicznej rzeczywistości szczególnie zyskuje na znaczeniu. Co więcej, firma planuje w przyszłości dodać do swojej oferty moduł wyposażony w saunę i prysznic.

Seria Garden Secret 4you® to piwniczki, które z powodzeniem mogą być użytkowane, jako przydomowy magazyn. Stała temperatura i wilgotność powietrza, łatwość utrzymania w czystości dzięki gładkim ścianom oraz schodom i przemyślana przestrzeń do przechowywania sprawiają, że składowanie zapasów żywności i plonów z przydomowego ogródka jest o wiele prostsze. Piwniczki Garden Secret 4you® minimalistyczny i nowoczesny, ale jednocześnie bardzo naturalny charakter zawdzięczają w dużej mierze sklejce, dzięki której wnętrze konstrukcji jest funkcjonalne i przede wszystkim – estetyczne.

Zależy Ci na czasie? Piwniczki z laminatu NAWI Design to opcja dla Ciebie

Projektowanie funkcjonalnego wnętrza i rozwiązań technologicznych oraz późniejsza produkcja odpowiedniej konstrukcji i montaż piwniczki zazwyczaj wymagają czasu, którego coraz częściej nie mamy. Część inwestorów nie chce czekać na efekt końcowy, natomiast w przypadku niektórych technologii trzeba się przygotować na proces trwający nawet kilka tygodni.

Piwniczka z laminatu od NAWI Design może być bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na tym, żeby móc możliwie jak najszybciej z niej korzystać. Prace montażowe, po wykonaniu wykopu i płyty fundamentowej, zajmują zaledwie dwa dni i nie niszczą ogrodu. Warto również zwrócić uwagę na to, że jej przestrzeń jest już odpowiednio zagospodarowana, dzięki czemu nie tracisz czasu na samodzielne przygotowywanie półek.

Wnętrze piwniczek Garden Secret 4you® zostało zaplanowane w maksymalnie ergonomiczny sposób. Duża ilość półek pozwala na swobodne przechowywanie butelek, słoików, warzyw i owoców. Wszystkie elementy, które są wykonane ze sklejki zabezpieczono wyłącznie lakierami wodnymi. Ta powłoka jest bezpieczna dla ludzi, zwierząt oraz roślin (normy EN 71.3 i DIN 53160) i odporna na plamy powstałe z soków, kawy, herbaty czy wina (norma DIN 68861-1A).

Zakup piwniczki z laminatu to rozwiązanie dla osób, które chcą poszerzyć przestrzeń do przechowywania, a jednocześnie zależy im na wytrzymałej, bezpiecznej konstrukcji i szybkim montażu. Podstawową kwestią jest wybór producenta, którego doświadczeniu i wiedzy można zaufać, zwłaszcza że piwniczka ogrodowa jest wieloletnią inwestycją. W tym przypadku zdecydowanie warto zaufać doświadczeniu NAWI Design.

MATERIAŁ PARTNERA