plakaty ze zwierzętami

Jeden plakat, wielka zmiana – akcja charytatywna dla potrzebujących zwierzaków

Design

Firma Redro wzięła pod lupę potrzebujące zwierzaki z Fundacji dla szczeniąt Judyta. Dla nas wakacje to czas relaksu i beztroski, a dla wielu zwierząt moment, w którym tracą swoje domy, gdy ich właściciele chcą wyjechać na urlop.

reklama
plakaty ze zwierzętami

Wyjątkowa kolekcja plakatów

Cykl plakatów „Zwierzaki Cudaki” to wynik współpracy między Firmą Redro a ilustratorką Anną Rudak. Wzory, które zostały stworzone na potrzeby akcji charytatywnej, przedstawiają zabawne sytuacje zaczerpnięte z codziennego życia z psem lub kotem pod jednym dachem. Z jednej strony to próba utrzymania porządku i ładu w domu, z drugiej strony zaś wizja tego, jak powinno wyglądać otoczenie według naszych pupili. Każdy, kto ma kota, wie, że zadrapany fotel to kwestia czasu, a każdy właściciel szczeniaka wie, że któryś spacer musi zakończyć się plamami błota w całym mieszkaniu. Czy to coś zmienia w naszej miłości do czworonogów? Oczywiście, że nie. Kochamy je bez względu na wszystko!

Akcja charytatywna dla potrzebujących zwierzaków

Jednak nie wszystkie zwierzaki mają swój dom. Tymi porzuconymi i schorowanymi zajmuje się Fundacja dla szczeniąt Judyta, która dokłada wszelkich starań, by postawić maluchy na cztery łapy i znaleźć im odpowiedni kąt. Czy jest coś, co możemy zrobić, by w tym pomóc? Jeśli nie możemy wziąć pod opiekę psiaka, kupmy dla siebie lub bliskiej osoby plakat z cyklu „Zwierzaki Cudaki”. 30 zł z każdego plakatu zostanie przeznaczone właśnie na rzecz wspomnianej fundacji.

plakaty ze zwierzętami

Do wyboru jest aż 11 wzorów – zarówno dla miłośników kotów, jak i psów – dlatego to prawdziwa gratka dla wielbicieli czworonogów. Oryginalny styl Anny Rudak, który jest widoczny w każdej ilustracji, sprawia, że plakaty można ze sobą łączyć, tworząc efektowne dyptyki i tryptyki. Taka dekoracyjna kompozycja zmieni nie tylko aranżację naszego mieszkania. Zmieni także sytuację potrzebujących psiaków, dając im szansę na szybszy powrót do zdrowia i znalezienie stałego domu.

Akcja #RedrodlaZwierząt trwa do 20.09.2020 roku

Autorskie plakaty można kupić na stronie:
redro.pl/plakaty/kolekcje/zwierzaki-cudaki/