targi warsaw home 2022

Ruszyły Targi Warsaw Home & Contract. To już 6 edycja! Co tym razem pokażą projektanci i producenci?

Design

W trakcie kilku najbliższych dni, w jednym miejscu spotkają się prawie wszystkie liczące się firmy z branży meblarskiej. Wydarzenie potrwa do 19 października w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie pod Warszawą.

Targi Warsaw Home od początku istnienia robią wrażenie swoimi rozmachem. W jednym miejscu można spotkać niemal wszystkie liczące się firmy z szeroko pojętej branży wnętrzarskiej – obecni są producenci mebli, tkanin, dodatków, materiałów do kuchni czy łazienki z Polski i Europy. Nie sposób byłoby wszystkich wymienić w jednym tekście. Dlatego Warsaw Home & Contract to bezsprzecznie jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wyposażenia wnętrz i designu w kraju, a także w naszej części Europy. Odwiedzający mają wyjątkową szansę poznać w jednym miejscu wszystkie aktualne trendy i najnowocześniejsze rozwiązania. W tym roku, ponownie gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie światowej sławy projektant, Karim Rashid.

Targi potrwają przez 5 dni i będą obfitować w wiele ciekawych wydarzeń i prezentacji. Jedną z nowości pokazywanych na wydarzeniu będą np. projekty mebli Baza stworzonych z myślą o wymagających nastolatkach i młodych dorosłych. 19 października na stoisku E3.26 w Hali E, projektanci Grynasz Studio oraz Point Doroty Terleckiej i Ivony Haurash z Biuro Kreacja pokażą przykładowe światy zaprojektowane dla różnego rodzaju użytkowników: pokój młodej fascynatki sferą beauty, geeka komputerowego, miłośnika książek, a także intymną strefę chilloutu.

W tym roku w Nadarzynie będzie można zobaczyć też meble Miloni w tym m.in. stylowe stoły do jadalni, które pokazywaliśmy w naszym magazynie, ale też inne meble polskiej marki, która wchodzi w skład Grupy Kolektywni – to w sumie pięć polskich marek: Miloni, Borcas, Loft Decora, Nobonobo i Swallow’s Tail. Z pozoru konkurencyjne firmy postanowiły razem promować swoje produkty, jak i wartości, jakie za nimi stoją, czyli indywidualny design, szacunek do ludzkiej pracy i dbałość o środowisko. Gościem specjalnym, który pojawi się na stoisku Miloni w sobotę, 22 października o godz.12:00, będzie jeden z najwybitniejszych polskich projektantów, Tomek Rygalik.

Więcej informacji o konkretnych wydarzeniach warto szukać na Facebooku Warsaw Home Expo oraz na stronie warsawexpo.eu

Targi odbywają się od 19 do 22 października w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Dla odwiedzających jest bezpłatny parking.

Zdjęcia: materiały prasowe