konkurs Creator

Zobacz zwycięskie projekty w konkursie CREATOR 2022

Design

Znamy wyniki konkursu na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej, organizowanego przez firmę Creator w kilku miastach w Polsce. W tym roku jego laureatami zostali: Anna Wilk, Damian Borowy, Ewelina Wiśniewska, Karolina Mazurek i Magdalena Szczepanek. 

reklama

Firma Creator, która prowadzi kursy projektowania i stylizacji wnętrz, od wielu lat uczy, jak stworzyć autorski projekt mieszkania. Na zakończenie szkolenia można wziąć udział w konkursie na najlepszą pracę, w którym pod uwagę brana jest zarówno oryginalność i dopasowanie układu funkcjonalnego do potrzeb inwestora, jak też dbałość o dobór materiałów, mebli, kolorów i detali.

W letniej edycji tegorocznego konkursu, we Wrocławiu, pierwsze miejsce zdobyły Anna Wilk i Karolina Mazurek. W Warszawie największym uznaniem cieszyły się projekty Damiana Borowego i Karoliny Wiśniewskiej, a Magdalena Szczepanek zdobyła najwięcej głosów od krakowskiego jury. Zwycięzcy czerpali wiedzę z wykładów i ćwiczeń prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów - wykładowców akademickich, architektów i właścicieli pracowni projektowych. 

Anna Wilk

Anna Wilk

Prawie absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Architekturą interesowałam się od zawsze, ale dopiero w ich trakcie zrozumiałam, że projektuję obiekt pod wnętrze. Na studiach przedmiot architektura wnętrz traktowany jest bardzo pobieżnie i stąd decyzja na wzięcie udziału w tym kursie. W przyszłości chciałabym robić  domy pod klucz, zaprojektowane spójnie od bryły aż po aranżację wnętrzarską. Interesuję się ponadto modą i literaturą. Nie lubię nudy zarówno w życiu jak i we wnętrzach, dlatego też często robię lub projektuję coś indywidualnie pod daną przestrzeń. 

Damian Borowy

Damian Borowy

Moja historia projektowania sięga dzieciństwa, kiedy jako dziecko, rysowałem swój wymarzony dom na lekcjach plastyki. Jednakże moje życie potoczyło się inaczej, ponieważ związałem się zawodowo ze sprzedażą mediów. Myśl o projektowaniu wnętrz powróciła 7 lat temu, kiedy to znajomi namawiali mnie, rozwijał się w tym kierunku. Przez te lata doradzałem znajomym w aranżacji wnętrz, mimo, że nie zajmowałem się tym profesjonalnie.

Na co dzień moim hobby jest fotografowanie natury i podróże, a w wolnej chwili pobudzam swoje endorfiny, ćwicząc na siłowni lub jeżdżąc na rowerze.

Kilka miesięcy temu poczułem, że to jest właściwy czas na ważne zmiany w moim życiu. W związku z tym postanowiłem spróbować swoich sił na kursie projektowania Creator. Od samego początku szkoleń poczułem pasję do tworzenia wnętrz, które są dopasowywane indywidualnie do potrzeb inwestorów. Zwycięstwo w konkursie na najlepszy projekt uświadomiło mnie w przekonaniu, że warto rozwijać się i wykorzystać szansę.

Ewelina Wiśniewska

Ewelina Wiśniewska

Zawsze drzemała we mnie dusza artystki. Zaczęło się od śpiewu, gry na akordeonie oraz malowania. Początki aranżowania wnętrz pojawiły się w momencie rozpoczęcia pracy w branży nieruchomości. 

Obecnie razem z mężem zajmujemy się podnajmem, pośrednictwem, zakupem i sprzedażą mieszkań. Przed nami nowe wyzwania, cele i wiele ciekawych projektów, a dzięki wiedzy i umiejętnościom, które zdobyłam na Kursie Creator mam szanse się wykazać i sprostać najtrudniejszym zadaniom. 

Karolina Mazurek

Karolina Mazurek

Sztuka jest obecna w moim życiu od dziecka. W wieku 7 lat rozpoczęłam naukę gry na fortepianie, która mocno wpłynęła na moją wrażliwość i dbałość o najmniejszy detal. Lubię otaczać się pięknymi rzeczami. Liczne podróże i ciekawe miejsca są dla mnie największą inspiracją. 

Projektowanie wnętrz od zawsze było moją pasją, a jak to mówią "rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować" :)  Jeśli chcecie być na bieżąco z moimi projektami to zapraszam do obserwowania profilu mazurek.studio na Instagramie.

 

Magdalena Szczepanek

Magdalena Szczepanek

Od zawsze fascynowały mnie piękne wnętrza i nietuzinkowe przedmioty. Mój dom ciągle się zmienia, nie jest tajemnicą, że remont to dla mnie przyjemność – niekoniecznie dla domowników ;) Dopełnieniem każdego wnętrza jest to, co znajduje się za oknem, dlatego ogrody i balkony są bardzo ważne w aranżowaniu przestrzeni. Uwielbiam też odnawiać stare meble i dawać im drugie życie. Projektowanie jest dla mnie świetną zabawą, rozwija kreatywność i nigdy się nie nudzi, dlatego właśnie spróbowałam swoich sił na kursie CREATOR, który uświadomił mi, że warto spełniać marzenia.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONKURSIE ZNADZIECIE NA STRONIE:
WWW.CREATOR.NET.PL