Zobacz zwycięskie projekty konkursu Creatora

Design

Creator wyłonił cztery zwycięskie prace w konkursie na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej.

To będzie z pewnością udany rok dla laureatek: Klaudii Olejniczak z Warszawy, Julii Bronowickiej-Jaworskiej z Wrocławia, Kamili Kruszewskiej z Gdyni i Marty Mikulskiej z Krakowa. Wszystkim paniom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskich projektów w galerii zdjęć oraz poznania bliżej projektantek, które zachwyciły jury.

Warszawa: Klaudia Olejniczak

- Ukończyłam studia, które pozwoliły mi uzyska tytuł inżyniera lecz od wielu lat interesowałam się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Swoje pierwsze mieszkanie urządziłam sama z nieoczekiwanym sukcesem, biorąc pod uwagę fakt, iż jako studentka dysponowałam dość skromnym budżetem. Rewelacyjny efekt utwierdził mnie w przekonaniu że pasja którą rozwijam, stanie się moim życiowym zajęciem oraz twórczą pracą. Pierwsze sukcesy na drodze wielkiej przygody z architekturą i projektowaniem wnętrz przyniosły mi ukończone z wyróżnieniem kursy z zakresu architektury i projektowania wnętrz oraz zwycięstwo w jesiennej, warszawskiej edycji organizowanego przez Creatora konkursu na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej.

Dzięki  zwycięstwu w konkursie organizowanym przez Creatora uwierzyłam w siebie, w moje umiejętności i wizje. Otworzyło to przede mną nowe możliwości dalszego rozwoju. Projektowanie wnętrz od zawsze było dla mnie pasją, teraz stało się  twórcza pracą i moim nowym życiowym zajęciem.

Wrocław: Julia Bronowicka-Jaworska

- Z wykształcenia dietetyk i magister inżynier ochrony środowiska, obecnie posiadam firmę związaną z branżą mieszkaniową oraz współprowadzę firmę zajmującą się budową dróg. Postanowiłam odważyć się i dodatkowo obrać nową ścieżkę zawodową, ponieważ dopiero projektowanie wnętrz daje mi satysfakcję i spełnienie. Moje dotychczasowe wykształcenie i doświadczenie zawodowe pozwala mi szerzej spojrzeć na projekt i potrzeby inwestora.

Projektuję wnętrza “do mieszkania”, bez względu na styl i charakter, pełne ciepła i przytulności. Wierzę, że da się to osiągnąć, stosując naturalne surowce, odpowiednio dobrane tekstylia i rośliny!

Gdynia: Kamila Kruszewska

- Architekturą w każdej postaci interesuję się praktycznie od zawsze. Zaczęło się od zwykłego budowania w grze The Sims i rysowaniu układu mebli w pokojach, a potem przemieniło się w pełnoprawny plan na przyszłość. W tej chwili jestem inżynierem architektury krajobrazu, jednak podczas magistratu postanowiłam rozszerzyć swoją wiedzę o wnętrza, które od jakiegoś czasu bardziej mnie interesowały. Wnętrza dają możliwość spełnienia czyichś pragnień i wykreowania przestrzeni ich przyszłego życia.

Kurs pomógł mi poukładać swoja wiedzę w tym temacie i znacznie rozszerzył moją wiedzę na temat wnętrz. Upewnił mnie też w kierunku dalszego rozwoju swoich umiejętności.

reklama

Kraków: Marta Mikulska

- Z wykształcenia jestem ekonomistką. Od kilku lat prowadzę firmę Dekea, w której za pomocą zindywidualizowanych tapet ściennych, rolet z dowolnymi nadrukami czy paneli szklanych personalizujemy pomieszczenia i pomagamy klientom poczuć się dobrze w ich własnych wnętrzach. Stylizacja i wystrój wnętrz to moja pasja, dlatego dzięki wiedzy zdobytej na kursie Creatora planuję poszerzyć ofertę firmy o  kompleksowe aranżacje przestrzeni życiowych (kreacje zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne). Prywatnie jestem mamą 4-letniej Ady i 6-letniej Laury.

Tekst i zdjęcia: mat. prasowe Creator