Święta Bożego Narodzenia to czas, który wymaga specjalnej oprawy.  Dlatego 1 grudnia w Domotece odbędzie się wydarzenie „Święta w Dobrym Stylu” – autorskie dekoracje stołów zaprezentują m.in. Kasia Sokołowska, Daria Zawiałow oraz Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Będą też warsztaty tworzenia stroików, kaligrafowania bombek i pakowania prezentów. W specjalnej strefie wyselekcjonowanych marek Christmas Premium Sale, a także Pop-up Store yestersen kupicie designerskie dodatki i stylowe upominki. 

 

Boże Narodzenie to czas dekoracyjnego szaleństwa. Jak uniknąć kiczu i z niezliczonej ilości ozdób i dodatków wybrać te, które stworzą gustowną przestrzeń w dobrym stylu? Na to pytanie chce odpowiedzieć Domoteka wraz ze znanymi gośćmi ze świata sztuki i show businessu, a także scenografką wnętrzarskich sesji fotograficznych – Anną Tyślerowicz.

Specjalnie na okoliczność wydarzenia, przygotowane zostaną trzy strefy w różnych stylach, które zareprezentują obecne w Domotece gwiazdy. Niezależnie od gustów i upodobań każdy znajdzie coś dla siebie, pojawią się bowiem zarówno nowoczesne, klasyczne aranżacje, jak i bardziej awangardowe czy glamour. Ponadto na warsztatach organizowanych we współpracy z kwiaciarnią Kwiaty&Miut będzie można stworzyć swój własny, świąteczny stroik, natomiast na stoisku Hello Calligraphy – ozdobić bombki i poznać sztukę kaligrafii.

Dla poszukujących ciekawych prezentów powstanie specjalna strefa Christmas Premium Sale z oryginalnymi dodatkami i designerskimi upominkami, jak np. buty z limitowanej serii projektantki Vasiny, torebki, nerki, okulary Sirene Eyewear, wyselekcjonowane przedmioty do wnętrz DecoDialogue czy świece zapachowe Max Benjamin.
Miłośników wzornictwa z pewnością zainteresuje także Pop-up Store yestersen z pięknymi przedmiotami vintage, a także współczesnymi akcesoriami. Oprócz unikatowych antyków, yestersen zaprezentuje też dzieła współczesnych twórców, jak akcesoria hiszpańskiej marki DOIY, aparaty fotograficzne Lomography, plakaty z duńskiego Atelier CPH oraz książki niemieckiego wydawnictwa Gestalten.

Wszystkie wydarzenia zakończy kameralny koncert Darii Zawiałow, który odbędzie się o godzinie 19.30.

KIEDY: 1 grudnia, od godz. 10 do 21

GDZIE: Domoteka, ul. Malborskiej 41 w Warszawie