apartamenty nowy świat w centrum gliwic

Nowoczesna enklawa w centrum Gliwic: poznaj bliżej Apartamenty Nowy Świat

Zaproszenia

Liczne badania dowodzą, że mieszkanie w nieestetycznym, nieprzyjemnym otoczeniu zwiększa poziom stresu, negatywnie wpływa na relacje z innymi i utrudnia czerpanie przyjemności z prozaicznych chwil. Chaos jest stresogenny i zwyczajnie szkodzi zdrowiu. Zrób coś dla siebie i zamieszkaj w miejscu, które codziennie będzie poprawiać Twoje samopoczucie. Takim punktem na mapie Gliwic jest kompleks apartamentów Nowy Świat.

Życie w rozkwicie w Nowym Świecie

Nie ma nic szokującego w doniesieniach, że codzienne otoczenie istotnie wpływa na samopoczucie, a nawet zdrowie. Łatwo sobie wyobrazić, że każdy dzień wydaje się atrakcyjniejszy, jeśli spędza się go w przyjemnym otoczeniu, a codzienne obowiązki są łatwe i nie utrudniają funkcjonowania. O komforcie często decydują pozorne detale: bliskość sklepu czy piekarni, odległość do przedszkola lub szkoły, stan terenu osiedla, pobliskie udogodnienia czy skomunikowanie z istotnymi punktami i obiektami. Jeśli codziennie bez pośpiechu, bezpiecznie można odprowadzić dzieci do przedszkola, łatwo i szybko dojechać do pracy, a po drodze zrobić zakupy albo odebrać paczkę z pobliskiego automatu – życie staje się znacznie przyjemniejsze. To kwestie, o których wiele osób nie pamięta na etapie zakupu mieszkania, a niejednokrotnie pozornie drobne niedogodności mogą uprzykrzać codzienność. Zamieszkaj w miejscu, w którym organizacja życia jest prosta, a pozbędziesz się wielu trosk.

Decyzja dotycząca zakupu mieszkania najczęściej jest wiążąca na lata. Nie warto iść na kompromisy. Cztery kąty powinny odpowiadać osobistym preferencjom, a otoczenie sprzyjać łatwemu życiu. Planowanie codziennego harmonogramu jest zdecydowanie prostsze w środowisku, które ułatwia funkcjonowanie na co dzień. Taki właśnie jest kompleks apartamentów Nowy Świat w Gliwicach.

Więcej niż po prostu nieruchomość – apartamenty klasy premium

Gliwice to miasto spokojne i dynamiczne zarazem. Nie brakuje tu zielonych zakątków stanowiących wymarzone miejsce do relaksu ani ośrodków kulturalnych i rozrywkowych. Jednak nie oszukujmy się – na codzienne samopoczucie w największym stopniu wpływa najbliższe otoczenie. I tu można skupić się na tym, co wyróżnia prestiżowy kompleks apartamentów w Gliwicach.

Piękne, przestronne lokale mieszkalne, ale i powierzchnie biurowe i przydatne na co dzień punkty handlowo-usługowe, np. pralnia i bistro znajdą się na terenie osiedla dewelopera dom100.eu. Plac zabaw i miejsce rekreacji na wewnętrznym dziedzińcu, rowerownia, zielone patio, garaże podziemne czy komórki lokatorskie to kolejne udogodnienia, które sprawią, że codzienność mieszkańców będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Na zamkniętym placu zabaw nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo dzieci, a rowerownia to nieoceniony atut, dzięki któremu można żyć aktywniej, kończąc z wymówkami o braku miejsca do przechowywania jednośladu. Prawda, że brzmi intrygująco?

Wisienka na deweloperskim torcie: doskonała lokalizacja

Kompleks Nowy Świat zachwyca udogodnieniami, piękną architekturą i rozplanowaniem przestrzeni, ale ma jeszcze jeden niebagatelny atut – jest fantastycznie zlokalizowany. Mieści się w centrum Gliwic, więc mieszkańcy apartamentów będą mieć większość atrakcji miejscowości na wyciągnięcie ręki. Autobusami i pociągami będą mogli wygodnie i szybko dostać się do pobliskich miejscowości w aglomeracji. Dworce mieszczą się ledwie 2 km od kompleksu. Podróżujący własnym środkiem transportu też nie będą rozczarowani – w mieście są zjazdy Drogowej Trasy Średnicowej i przecinają się autostrady A1 i A4.

Artykuł sponsorowany