Jubileuszowe, 10. spotkanie OKK! design

Zaproszenia

Zapraszamy na spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz: 10. edycja OKK! design. Już 16 listopada w Warszawie.

Dobre dziś, lepsze jutro – to hasło najbliższego spotkania dla architektów i projektantów wnętrz organizowane przez OKK! design. Gości i uczestników jubileuszowej, specjalnej edycji czeka mnóstwo wyjątkowych atrakcji, a wśród nich cenne nagrody i upominki.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka i prezenterka radiowa oraz projektantka wnętrz Agnieszka Kałuża – znana szerszemu gronu słuchaczy z autorskiej audycji „Aga Pomaga” o urządzaniu wnętrz w Radiu Kolor, a jednocześnie wielokrotny ekspert do spraw wystroju wnętrz w różnych mediach, w tym TVP 2.

Gośćmi specjalnymi będą: Robert Majkut, Miłosz Kowalski, Ula Michalak, Marcin Zastawnik, Daniel Welfel, Agnieszka Kowalska-Maksym i Anna Grużewska.

Robert Majkut – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich designerów, założyciel marki Robert Majkut Design, laureat licznych nagród branżowych w tym tegorocznej International Property Awards 2016/2017 w kategorii Retail Design, opowie o tym z czym wiąże się odpowiedzialny design i jaki to ma wpływ na lepsze jutro. Jego wykład: „Suprematyzm, Kalifornia i inne efekty świetlne” zaplanowano na godzinę 15.00.

Ula Michalak – twórczyni i właścicielka bloga Interiorsdesignblog.com, pomysłodawczyni MEETBLOGIN – ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracująca z wieloma festiwalami designu w Polsce oraz ambasadorka Łódź Design Festival dostarczy mnóstwa cennych porad w wykładzie na temat „Jak osiągnąć sukces tworząc bloga?”.

Miłosz Kowalski – architekt, projektant oświetlenia, wieloletni wykładowca na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz wykładowca w Szkoleniowej Placówce Oświatowej Creator w Warszawie. Właściciel studia projektowego NO-BOX STUDIO / 2 LAMPKI DESIGN przybliży zebranym „Teorię projektowania oświetlenia we wnętrzu z aspektami praktycznego zastosowania”.

Daniel Welfel – prezes zarządu Andrew Lucas London, od dekady związany z branżą najnowszych technologii, uznany ekspert i przewodniczący lokalnego komitetu organizacji CEDIA w Polsce wystąpi z wykładem „Wirtualna rzeczywistość w projektowaniu wnętrz”.

Marcin Zastawnik, specjalista ds. akustyki w firmie ProperSound, członek Polskiego Towarzystwa Akustycznego, doktorant w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki oraz członek Laboratorium Akustyki Technicznej na AGH w Krakowie poprowadzi prelekcję na temat: „Akustyka wnętrz – jak osiągnąć komfort akustyczny we współczesnych biurach?” Jako Gość Specjalny zaproszony został przez Partnerów tej edycji OKK! design – firmy: Everspace oraz Bejot.

Agnieszka Kowalska-Maksym – architekt, kierownik działu Design w pracowni projektowej Tremend, która kilka tygodni temu otrzymała dwie prestiżowe, najwyższe nagrody European Property Awards 2016 w kategorii Hotel Interior (wnętrza hotelu) za projekt hotelu Ibis Styles Budapest City oraz hotelu Novotel we Wrocławiu, wygłosi wykład dotyczący różnorodności w hotelach ekonomicznych.

Anna Grużewska – wieloletnia dziennikarka wnętrzarska, zastępca redaktora naczelnego czasopisma „Czas na wnętrze” podczas swojego wystąpienia podpowie architektom i projektantom wnętrz w jaki sposób skutecznie promować swoje projekty oraz jak najlepiej zaistnieć w mediach wnętrzarskich.

Pełen harmonogram spotkania:

12.30 - 13.00  Rejestracja gości  
13.00  OKK! design – Powitanie, podziękowanie Patronom i Partnerom – Olga Kisiel-Konopka
13.10  Jak osiągnąć sukces tworząc bloga?! – Ula Michalak
13.30  Pies w kosmosie i wojna atomowa czyli czego potrzebuje wnętrze biznesowe – Malina Mituniewicz-Sysło Graphic Designer |PIXERS
13.50  Keep calm & decorate windows – dekoracje okien bez tajemnic. Beata Strojecka |7 razy ładniej
14.10  BM HOUSING. Dutch Design – Joanna Markus
14.25  Rzeczywistość wirtualna w projektowaniu wnętrz – Daniel Welfel|Andrew Lucas London
14.45  PRZERWA KAWOWA
15.00  Design odpowiedzialny – Robert Majkut  
15.30  Designer‘s Choice – Jürgen Buck-Gramcko – Manager Regionalny Amtico
15.50  EGE - THE URGE TO EXPLORE SPACE – Dyrektor Handlowy Radosław Pabijan oraz Dyrektor Regionalny Aldona Królak |Carpet Studio
16.00  Teoria projektowania oświetlenia we wnętrzu z aspektami praktycznego zastosowania – Miłosz Kowalski  
16.20  TAILOR – MADE LIGHTING STORY BY LAKO – Klaudia Konsor
16.45  PRZERWA KAWOWA
17.00  Akustyka wnętrz – jak osiągnąć komfort akustyczny we współczesnych biurach? - Marcin Zastawnik EVERSPACE/BEJOT
17.30  Jak połączyć design z funkcjonalnością w kuchni? – Łukasz Paradowski (BLANCO) i Piotr Sawicki (NOVY/Kueppersbusch)  
17.50  Emocje. Design. Axor – Rafał Hampel  
18.10  Relacja z redakcją… czyli jak projektant może nawiązać współpracę i zaistnieć w prasie wnętrzarskiej – Anna Grużewska|„Czas na Wnętrze"
18.30  Różnorodność w hotelach ekonomicznych – Agnieszka Kowalska-Maksym |Tremend
18.45  KONKURS Z NAGRODAMI
19.00  TORT i TOAST :)

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

10. spotkanie OKK! design 
16.11.2016, godz. 12.30-19 
ul. Mysia 3, Warszawa 
Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu przyjmujemy mailowo do 15 listopada 2016 r. na adres olga@okkpr.pl.
Więcej informacji: 
www.okkpr.pl