Turniej tenisowy Bryza Cup 2017 w Juracie

Zaproszenia

Turniej Tenisowy Bryza Cup 2017 rozegra się w Juracie w ostatnim tygodniu lipca i na początku sierpnia. To dobry pomysł na rozrywkę dla osób, które spędzają wakacje nad polskim morzem.

Na konkurs zaprasza Hotel Bryza Resort & Spa. Rywalizacja o puchar Bryzy cieszy niezmienną popularnością już od dwudziestu czterech lat. Każdego roku uczestniczy w niej ok. 150 - 200 osób.

Rozgrywki w ramach Bryza Cup 2017 odbywać się będą w dwóch terminach:  20 - 22.07.2017 oraz 3 - 5.08.2017. Trzy dni sportowej rywalizacji to idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na pięknie położonych kortach blisko bałtyckiej plaży. Tenis w modnym kompleksie hotelowym w otoczeniu celebrytów i znanych osób ze świata kultury, biznesu i sportu to nie lada atrakcja nie tylko dla gości hotelu, ale także turystów wypoczywających w prestiżowym kurorcie, jakim jest Jurata.

reklama

Tegoroczne turnieje rozgrywane będą w następujących kategoriach:

- Dzieci do lat 12
- Młodzież  13-18 lat
- Kategoria kobiet open
- Kategoria męska open
- Panowie 50 +
- Debel damski
- Debel męski
- Grupa profesjonalna Pro Open

Zakończenie turnieju uwieńczone zostanie rozdaniem nagród i pucharów podczas uroczystego bankietu (22.07 oraz 05.08) w Restauracji „Markiza” z widokiem na morze.  Wieczór uświetni wyśmienity poczęstunek przygotowany przez Szefa Kuchni.

Zapisy do konkursu

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje prowadzone są biurze Marketingu Hotelu Bryza w Juracie (i.lewandowska@bryza.pl). Ilość miejsc w poszczególnych kategoriach jest ograniczona. Gwarancją zgłoszenia jest dokonanie opłaty wpisowej gotówką, przelewem lub kartą kredytową. Zawodnicy będący gośćmi hotelu otrzymują gratisowe zaproszenia dla siebie i osób zameldowanych w tym samym pokoju.