Marka Eichholtz w salonie My Honey Home

Sztuka Życia

My Honey Home to salon eleganckich wnętrz w Bielsku-Białej. Spotykają się tu najnowsze trendy z zawsze aktualną klasyką, a nowojorski look przeplata się z klimatem Humptons, Modern Classic i francuskim szykiem. 22 listopada salon wzbogaci się o klasykę holenderskiej elegancji, czyli markę EICHHOLTZ. 

W My Honey Home nie tylko kupicie stylowe meble i gotowe aranżacje, ale też przy filiżance pysznej kawy skorzystacie z usług architekta czy dekoratora. Poradzicie się w sprawie wyboru tapet, dekoracji czy kolorów do aranżacji konkretnego wnętrza. Dodatkowo możecie zlecić wykonanie projektu, uszyć poduchy, pledy pod konkretny projekt, sygnowane np. inicjałami właścicieli. Dostępne są też grupy specjalistów do przeprowadzenia remontu. Co najważniejsze, większość wyposażenia tj. mebli, dywanów, lamp czy dekoracji jest dostępna na miejscu. Kolekcje uzupełnia bardzo duży wybór tapet i podłóg.

22 listopada w salonie odbędzie się uroczyste otwarcie showroomu holenderskiej marki EICHHOLTZ. Będzie to trzeci w Polsce, po Warszawie i Szczecinie oraz jedyny na Śląsku, flagowy showroom tego producenta, jak zwykle pełen inspiracji i ciekawych propozycji mebli oraz akcesoriów do domu.

Kolekcje Eichholtz odzwierciedlają najnowsze światowe trendy w designie, zachwycają zarówno zwolenników klasyki jak i nowoczesnych form, szlachetnych detali, a przede wszystkim tworzą wyjątkowy, pełen elegancji i nastroju charakter we wnętrzu. Aranżacje salonu powstały we współpracy Dyrektor Kreatywnej My Honey Home, Beaty Wojciechowskiej-Hańderek oraz głównego stylisty marki Eichholtz Floriana Roozena.

My Honey Home 
Bielsko-Biała, ul. Ks. Stanisła Stojałowskiego 31
www.myhoneyhome.p