Reflections Copenhagen

Cały ten blask – kryształy i lustrzane dekoracje od Reflections Copenhagen

Projektanci

Ubierają domy w najpiękniejszą biżuterię z kryształów i ciętych luster, i marzą, żeby kiedyś zobaczyć ją w Pałacu Buckingham, albo w rezydencji Paula McCartneya. Dwie Dunki z Reflections Copenhagen przebojem weszły na salony.

dekoracje do domu reflection copenhagen
Julie Hugau i Andrea Larsson, duet Reflection CopenhagenUnikatowe dekoracje Reflections Copenhagen

Julie Hugau i Andrea Larsson wyglądają jak siostry, ale nie są spokrewnione, łączy je za to miłość do pięknych przedmiotów. Dzięki wspólnej pasji młode Dunki założyły sześć lat temu markę Reflections Copenhagen, która projektuje unikatowe przedmioty z fasetowo ciętych kryształów i luster. Zasłynęły dodatkami na stół z kolorowego szkła o strukturze diamentu. Świeczniki, dekoracyjne flakony, patery na słodkie rarytasy wprowadzają do wnętrz luksus i dużo blasku.

 

Ręcznie robione efektowne dodatki są dla domów tym, czym biżuteria dla wieczorowej kreacji. Nic dziwnego, że pokochały je zwłaszcza kobiety. Zanim designerki się poznały, każda szła własną drogą.

 

Kryształowe pateryJulie Hugau pracowała jako makijażystka, projektowała biżuterię i dekorowała wnętrza. Od najmłodszych lat jej ulubioną lekturą były wnętrzarskie magazyny. Kocha podróżować, a z dalekich wypraw przywozi szlachetne kamienie, które ją inspirują.

Andrea Larsson jest projektantką wnętrz. Fascynują ją tapety, zwłasza vintage, w oryginalne desenie, z lat 60. i 70. Od dzieciństwa otaczały ją piękne przedmioty, bo rodzice interesowali się sztuką i designem.

Błyskotki Reflections Copenhagen są do kupienia w Polsce w salonie Heban oraz w Galerii Pogassi Kudlička.

Zobacz więcej w galerii zdjęć

Tekst: Joanna Kornecka
Zdjęcia: Materiały prasowe