tworzenie przestrzeni to sztuka dla wymagających

Tworzenie przestrzeni to sztuka dla wymagających

Sztuka Życia

Połączenie filozofii slow life ze slow designem zaowocowało powstaniem inwestycji, które oferują nawet najwytrawniejszym smakoszom architektury i sztuki niepowtarzalne doznania. Zobacz, jak powstają prestiżowe przedsięwzięcia firmy Invest Komfort, która świętuje właśnie 25 lat. Gratulujemy jubileuszu!

Invest Komfort Botanica Jelitkowo


Invest Komfort świętuje 25 lat obecności na rynku

Invest Komfort od 25 lat współtworzy przestrzeń Trójmiasta budując mieszkania premium w prestiżowych lokalizacjach Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Do inwestycji firmy należą m.in. Sea Towers i Nowe Orłowo w Gdyni, Botanica Jelitkowo, Apartamenty Brabank w Gdańsku oraz Okrzei Sopot.
 

 

„Twórcy czasu i przestrzeni” – zobacz, jak powstają prestiżowe inwestycje nagradzane na całym świecie

Z okazji swojego jubileuszu spółka przygotowała cykl filmów dokumentalnych pod tytułem „Twórcy czasu i przestrzeni”, w którym przedstawia swoje podejście do tworzonych inwestycji. Budynki Invest Komfortu charakteryzuje dobra architektura, dbałość o każdy detal oraz szereg udogodnień zarówno dla mieszkańców osiedli, jak i lokalnych społeczności.
 


Bohaterowie filmów – projektanci, inżynierowie, architekci, rzemieślnicy i artyści zdradzają kulisy swojej pracy i opowiadają, na czym polega tajemnica sukcesu dewelopera. Invest Komfort przykłada bowiem ogromną wagę do powstawania inwestycji – od pierwszego do ostatniego etapu.
 


Projekty szyte na miarę

Miniserial „Twórcy czasu i przestrzeni” zawiera szereg informacji dotyczących najmniejszych szczegółów każdego przedsięwzięcia. Poczynając od idei, poprzez kubaturę, architekturę wnętrz po rzemiosło, sztukę oraz architekturę krajobrazu. Twórcy inwestycji podkreślają istotę jakości każdego detalu.

Od momentu stworzenia planu po prace wykończeniowe, firma dba o najwyższy standard oferowanego produktu. Łącząc wysokiej klasy materiały z doświadczeniem osób zaangażowanych w inwestycje udaje się jej stworzyć miejsca nieszablonowe, tworzące przyjazną aurę przyciągającą odbiorcę jak magnes. W centrum uwagi od początku do końca znajduje się człowiek. To dla niego powstają szyte na miarę projekty.
 

Invest Komfort mieszkania premium
Invest Komfort twórcy czasu i przestrzeni


Jakość potwierdzona nagrodami

Dziesiątki prestiżowych nagród, polskich i zagranicznych potwierdzają wyjątkową jakość proponowanych przez Invest Komfort projektów oraz doceniają odpowiedzialność dewelopera za kreowanie przestrzeni.

Ośmioodcinkowy miniserial „Twórcy czasu i przestrzeni”
dostępny jest na stronie: www.tworcyinvestkomfort.pl

Materiał Partnera