Odwiedziliśmy Franke na Warsaw Home

Odwiedziliśmy Franke na Warsaw Home

Zaproszenia

W trakcie targów Warsaw Home 2019 firma Franke zaprosiła przyjaciół i znajomych na imprezę do… kuchni.  My też na niej byliśmy. Spodobały nam się zlewozmywaki z deskami do krojenia i nożami, dizajnerska bateria z filtrem do wody i ukryty w płycie grzewczej okap.

W kuchni dzieje się najwięcej!

To tu rozmawiamy, odrabiamy lekcje z dziećmi, podejmujemy przyjaciół i oczywiście gotujemy. Zawsze towarzyszą temu niezapomniane emocje. Tegoroczna prezentacja Franke koncentrowała się wokół hasła „Kuchnia sercem domu”.

Motyw został zaczerpnięty z jesiennej kampanii reklamowej Franke i odzwierciedla filozofię marki w projektowaniu AGD. Piekarniki, płyty czy zlewozmywaki są funkcjonalne, bo przecież w dzisiejszych czasach musimy gotować szybko i sprawnie, wygladają też designersko.

Na ekspozycji Franke zaprezentowano urządzenia typu 2 plus 1 pomagające w przygotowywaniu fantastycznych dań. Wśród nich znalazł się Mythos 2gether – płyta indukcyjna połączona z wbudowanym okapem. To zaawansowane urządzenie zainteresuje osoby, które swoją kuchnię chcą urządzić ergonomicznie.

Podobnie piekarniki Frames by Franke i Crystal dają nam więcej swobody. Wyposażone w grzałki DCT, opatentowane przez Franke, umożliwiają pieczenie nawet czterech potraw jednocześnie bez obawy o mieszanie się smaków i zapachów. To oszczędność czasu i energii elektrycznej.

 

Wielozadaniowo, czyli wygodnie

Franke, jako specjalista od strefy zmywania, nie zapomina o usprawnieniach w tym miejscu. Aż 60% prac kuchennych związanych jest z ta strefą, stąd tak ważne stają się wszystkie rozwiązanie oszczędzające czas i miejsce.

Prezentowany na targach Box Center to więcej niż tylko zlewozmywak. W stalowej komorze wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria są zawsze pod ręką. Wystarczy po nie sięgnąć do przybornika wygodnie umieszczonego w mniejszej komorze. Znajdziemy w nim: 3 noże, 2 deski do krojenia, suszarkę do naczyń.

 

Wśród zaawansowanych technologicznie urządzeń nie mogło zabraknąć przebojowej baterii Franke Vital. Tegoroczna nowość Franke zapewnia domownikom stały dostęp do krystalicznie czystej i smacznej wody. Vital nie wymaga montowania żadnych dodatkowych urządzeń w szafce. Znajdujący się w wylewce filtr kapsułkowy wystarcza do usunięcia 99% bakterii i wirusów. Co więcej, wyłapuje również mikrocząsteczki plastiku!

O tych wszystkich ciekawych sprawach można było sobie porozmawiać przy filiżance pysznej kawy i słodkościach.

Tekst: Beata Woźniak

Zdjęcia: stanowisko Franke na targach Warsaw Home 2019, fot. materiały prasowe