W dniach 14-17 marca 2017 roku w Poznaniu odbędą się międzynarodowe targi HOME DECOR. We wtorek od godziny 12:00 zapraszamy na stoisko magazynu Weranda, gdzie będziecie mogli się spotkać nie tylko z nami, ale i z Piotrem Polkiem, który jako nasz gość specjalny będzie prezentował kolekcję mebli sygnowanych swoim nazwiskiem.

Targi HOME DECOR

Targi HOME DECOR odbędą się w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 14. Bezpłatny bilet wstępu można pobrać ze strony organizatora: www.homedecor.pl (konieczna rejestracja w serwisie www.mpt24.pl).

Marcowe wydarzenie to najważniejsza w kraju prezentacja wnętrzarskich nowości i inspiracji. W tym roku nowe kolekcje zaprezentuje aż 160 firm z całego świata. Na wystawach znajdą się produkty tekstylne, dekoracyjne, elementy oświetlenia, a także wyposażenie kuchni i łazienek. Więcej informacji o Międzynarodowych Targach Poznańskich znajduje się TUTAJ.

{google_adsense}

Weranda zaprasza na wyjątkowe spotkanie

We wtorek, 14 marca, od godziny 12:00 zapraszamy do odwiedzenia stoiska Werandy, gdzie wraz z naszym gościem specjalnym - Piotrem Polkiem, zaprezentujemy jego autorską kolekcję mebli i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Chętni będą mogli także nabyć archiwalny numer Werandy z autografem gwiazdy – to wyjątkowa okazja na przypomnienie wywiadu, jaki znalazł się na łamach naszego magazynu.

Piotr Polki przygodę z meblami zaczął 21 lat temu, a dziś może pochwalić się prawdziwą kolekcją. Przez ten czas zaprojektował 113 eksponatów – w tym kanapy, szafy, biblioteki, fotele, komody, stoliki i ulubione konsolki. Artysta ceni sobie połączenie miękkości drewna z surowością szkła czy gładkością metalu oraz naturalnej kolorystyki z surowymi akcentami. W imieniu gwiazdy oraz własnym – zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzenia targów poznańskich.