Bryza Cup 2023

Bryza Cup 2023 – poznaliśmy zwycięzców turnieju tenisowego organizowanego przez Hotel Bryza w Juracie!

Zaproszenia

W dniach 3-5 sierpnia malownicza Jurata przyciągnęła miłośników tenisa, zarówno doświadczonych graczy, jak i początkujących entuzjastów tego sportu. Hotel Bryza był gospodarzem trwającego trzy dni turnieju tenisowego Bryza Cup 2023, który dostarczył nam mnóstwa emocji!

turniej tenisowy Bryza Cup 2023

Bryza Cup w Hotelu Bryza w Juracie

…to nie tylko turniej tenisowy, ale też wydarzenie na najwyższym poziomie, które na stałe wpisało się w historię regionu. Połączenie sportowej pasji, emocjonującej rywalizacji oraz piękna polskiego wybrzeża co roku gwarantuje uczestnikom i widzom niezapomniane wrażenia.

Bryza Cup to także platforma integrująca społeczność tenisową, zarówno doświadczonych graczy, jak i wszystkich entuzjastów tego sportu. Goście Hotelu Bryza, słynącego z wysokiej jakości usług i malowniczego otoczenia, odnajdą tu idealne warunki do zawodów.

turniej tenisowy Bryza Cup 2023
turniej tenisowy Bryza Cup 2023
turniej tenisowy Bryza Cup 2023 w Juracie


W trakcie turnieju Bryza Cup 2023 gracze mieli szansę zmierzyć się ze sobą w różnych kategoriach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania, co dodatkowo podniosło emocje każdej z rozgrywek.

Podczas ceremonii zakończenia organizatorzy serdecznie podziękowali uczestnikom za zaangażowanie i udział w turnieju. W przemówieniu podkreślono, że chodzi nie tylko o sportową rywalizację, ale przede wszystkim o pasję i miłość do tenisa. Sponsorzy, których wsparcie było niezwykle istotne dla powodzenia turnieju (KLAPP Cosmetics Polska, Sothys Polska, Lilu Fruits, APP-Projekt Kosmoprof, Lia vie Poland, MedEstelle, Strauss Coffee Professional, Surf Szkoła przy molo w Jastarni oraz Hotel Bryza Resort & SPA) zostali również uhonorowani podczas uroczystości. Dzięki nim turniej Bryza Cup 2023 osiągnął jeszcze wyższy poziom, dostarczając uczestnikom wyjątkowych wrażeń.

turniej tenisowy Bryza Cup 2023 w Juracie
turniej tenisowy Bryza Cup 2023 w Juracie
Zwycięzcy Bryza Cup 2023


W trakcie ceremonii wręczenia nagród zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali zasłużone medale i puchary oraz nagrody. Oto lista tegorocznych laureatów.

Zwycięzcy turnieju Bryza Cup 2023:

Kategoria do lat 12

I miejsce – Stanisław Stachowicz

II miejsce – Gabriela Sokólska

III miejsce – Tymon Korwin-Małaszyński

Kategoria kobiet – single 

I miejsce – Katarzyna Cerowska

II miejsce – Monika Rajska

III miejsce – Krystyna Tobias-Lancmeńska

Kategoria mężczyzn – open

I miejsce – Tomasz Jędrzejewski

II miejsce – Michał Lipa

III miejsce – Dawid Wiełłowicz

Kategoria mężczyzn – powyżej 50 LAT

I miejsce – Mariusz Grela

II miejsce – Krzysztof Kromuła

III miejsce – Bronisław Trzpis

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 


Magazyn Weranda był patronem wydarzenia