Konferencja GROHE X Summit Caring for Water

Caring for Water: konferencja GROHE X Summit 2023 poruszy tematy dotyczące przyszłości naszej planety

Zaproszenia

Konferencja GROHE X Summit „Caring for Water” odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 r. na platformie GROHE X. Wszystkie wydarzenia będą transmitowane online. Każdy dzień zostanie poświęcony jednemu z makrotrendów: urbanizacji, zrównoważonemu rozwojowi oraz zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Troska o wodę to wyzwanie dla nas wszystkich

Społeczeństwa na całym świecie stoją przed licznymi wyzwaniami, które wymagają od nas dzielenia się wiedzą, nowymi pomysłami i innowacyjnym podejściem połączonym z dużą dozą pragmatyzmu. Podczas konferencji GROHE X Summit 2023 marka GROHE podkreśli znaczenie i wartość wody. Połączymy branżę sanitarną z innymi dziedzinami, aby pokazać, że do osiągnięcia zmian potrzebny jest cały ekosystem.

– Przyjrzymy się wodzie w kontekście kluczowych trendów, które kształtują naszą branżę oraz przyszłość mieszkalnictwa: urbanizacji, zrównoważonemu rozwojowi oraz zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Zadamy sobie pytanie, jak wygląda przyszłość życia w świecie, który wydaje się kręcić szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Jak możemy przyczynić się do projektowania bardziej ekologicznych budynków? I wreszcie, jaki potencjał ma woda jako nowe doświadczenie uważności – mówi Jonas Brennwald, Leader LIXIL EMENA.

Jakie tematy zostaną poruszone w trakcie paneli dyskusyjnych? 

Najważniejsze tematy, które zostaną poruszone podczas paneli dyskusyjnych, to:

  • Co sprawia, że dane miejsce nazywamy domem?

  • Jak będziemy żyć i korzystać z wody w przyszłości?

  • W jaki sposób woda może pomóc uzdrowić coraz bardziej zestresowaną populację?

Eksperci i goście konferencji GROHE X Summit zostaną zaproszeni do dyskusji w różnych wydarzeniach i formatach. Od zorientowanych na praktykę spotkań typu masterclass, prowokujących do refleksji dyskusji panelowych, aż po inspirujące przemówienia. Internetowa platforma GROHE X stanie się miejscem, które zaspokoi różnorodne potrzeby całego ekosystemu, w który marka chce się zaangażować. Uzupełnieniem programu konferencji będą prezentacje nowych produktów oraz technologii GROHE, zapewniających klientom najlepsze możliwe wsparcie w rozwoju ich firm w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości.

Na liście prelegentów i gości konferencji GROHE X Summit 2023 znaleźli się m.in.:

  • Elina Hiltunen, The Futures Agency, zademonstruje, w jaki sposób możemy tworzyć scenariusze, które pokazują nam możliwą przyszłość organizacji i sugerują potencjalne ścieżki rozwoju.

  • Børge Ousland, norweski badacz i polarnik, opowie, jak podczas swoich wypraw obserwuje zmiany klimatyczne oraz ich skutki.

  • Beth Healey, pracownik naukowy Europejskiej Agencji Kosmicznej, przedstawi swoje odkrycia dotyczące zależności ludzkości od wody

  • Thomas Rau, założyciel Turntoo i RAU architects; Anne-Vera Deinhammer, Dyrektor ds. miast i regionów o obiegu zamkniętym z Austriackiego Forum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym; Gerhard Sturm, Leader Commercial Development, LIXIL EMENA, omówią, w jaki sposób musimy budować przyszłość, uwzględniając zrównoważony rozwój.

  • Tina Norden, Dyrektor Conran and Partners; Rhael „LionHeart” Cape, artysta słowa mówionego; dr Alan Dilani, założyciel Międzynarodowej Akademii Projektowania i Zdrowia; Karl Lennon, Leader Projects Channel A&D, LIXIL EMENA, przyjrzą się uzdrawiającej sile architektury.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie

Dowiedz się więcej o konferencji GROHE X Summit „Caring for Water”, która odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 roku i zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenia na platformie internetowej GROHE X.

ZDJĘCIA: Materiały prasowe