Creator – kurs projektowania wnętrz rusza już we wrześniu!

Zaproszenia

Fascynuje Cię design i chciałbyś uczyć się od profesjonalistów? Kurs projektowania wnętrz Creator to idealne rozwiązanie.

Firma Creator jest Niepubliczną Placówką Oświatową. Prowadzi autorskie szkolenia w zakresie projektowania wnętrz, designu i stylistyk wnętrzarskich. Zajęcia mają charakter interaktywny i skłaniają studentów do twórczej i kreatywnej pracy. Każdy uczestnik kursu ma bezpośredni kontakt z wykładowcą. Jest to szczególnie istotne podczas ćwiczeń i zajęć warsztatowych. Wysoka jakość merytoryczna jest połączona z sympatyczną i twórczą atmosferą.

Wykładowcy to wykwalifikowana kadra, pracownicy wyższych uczelni, zdobywcy wielu nagród w branży jak np. Szymon Hanczar, Agnieszka Łakoma czy Jan Sikora. Posiadają nie tylko wiedzę praktyczną, zdobywaną na co dzień przy tworzeniu autorskich projektów w swoich pracowniach, ale także umiejętności dydaktyczne i dar przekazywania wiedzy. Creator organizuje i oferuje zaproszenia na spotkania branżowe i warsztaty zarówno dla studentów jak i absolwentów.

Firma Creator opracowała też autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy. Ostatniego dnia kursu, jury składające się z wykładowców, wybiera najlepszy projekt, który zwyciężył w konkursie.

W wiosennej edycji 2017, zwyciężczynie to: Anna Siwicka – Warszawa, Karina Małaczek – Gdynia, Jolanta Kupis – Warszawa, Karolina Pietyra – Kraków.

{google_adsense}

Najbliższe terminy kursów Creator:

Warszawa – 16 września 2017

Kraków – 23 września 2017

Gdynia –  7 października 2017

Wrocław  - 30 września 2017

Więcej informacji na stronie www.creator.net.pl.

Zapisy przyjmowane są mailowo biuro@creator.net.pl i telefonicznie 504 222 373.