droga do własnej pracowni jak zacząć działać w branży architektonicznej

Droga do własnej pracowni. Jak zacząć działać w branży architektonicznej? Zapraszamy na kolejny webinar OKK! Design

Zaproszenia

Podczas studiów architektonicznych młodzi adepci zdobywają głównie wiedzę techniczną i artystyczną. Często pomijane są kluczowe aspekty dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Po zakończeniu edukacji wielu absolwentów staje przed wyzwaniem – wiedzą, jak projektować, ale nie mają pojęcia, jak rozpocząć własną drogę w branży. Zrozumienie procesów rządzących światem biznesu i rozpoczęcie własnej działalności pozwala na skuteczniejsze zarządzanie karierą, budowanie marki osobistej, pozyskiwanie klientów i satysfakcję z pracy w branży.

reklama
jak zacząć działać w branży architektonicznej webinar

Na początku kariery, zdobycie klientów i utrzymanie stałego przepływu pracy, nawet przy doskonałych umiejętnościach projektowych, to spore wyzwanie. Bez stałego napływu nowych projektów trudno utrzymać się na rynku i rozwijać działalność. Wpływa to nie tylko na wyniki finansowe, ale także możliwość rozwijana umiejętności, zdobywania nowych doświadczeń, a przez to stopniowy rozwój pracowni. Co więcej, zadowoleni klienci, udane projekty i rekomendacje ułatwiają pozyskanie nowych inwestorów.

Największą obawą przed podjęciem własnej działalności jest duża konkurencja na rynku architektonicznym. Młodzi architekci, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność, często muszą stawić czoła różnym aspektom rywalizacji, co może budzić pewne obawy dotyczące utrzymania się na rynku. Dodatkowo branża projektowa podlega ciągłym trendom i zmianom, także w preferencjach klientów. Projektanci muszą być elastyczni i gotowi dostosowywać się do oczekiwań rynku.

jak zacząć działać w branży architektonicznej webinar


Firmy z długoletnim stażem mają już ugruntowaną pozycję, a ich znane projekty przyciągają uwagę klientów. Jak młody architekt może poradzić sobie z ich konkurencją i przyciągnąć do siebie klientów? Na te oraz inne pytania poznamy odpowiedź podczas bezpłatnego webinaru OKK! Design „Droga do własnej pracowni. Jak zacząć działać w branży architektonicznej” już 12.12.2023 o godz. 12:00.

Link do bezpłatnej rejestracji: https://tiny.pl/c87px

Mecenasem wydarzenia jest marka Samsung, której przedstawiciele Mateusz Kazula oraz Magdalena Weber opowiedzą o przygotowywaniu i pieczeniu świątecznych potraw przy użyciu nowoczesnych sprzętów Samsung.

jak zacząć działać w branży architektonicznej webinar


Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki z pracowni FUGA Architektura Wnętrz, innowacyjnego studia projektowego, składającego się z kilku silnych osobowości. Na ich czele stoją Antonina Sadurska i Katarzyna Burak. Od ponad dekady współpracują ze sobą, tworząc oryginalne i charakterystyczne wnętrza. Kluczowym elementem ich sukcesu jest umiejętność słuchania klientów i partnerów biznesowych. Otwartość na zmiany i nieustanne dążenie do doskonalenia współpracy sprawiają, że są gotowe sprostać każdym wyzwaniom. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat początków rozwoju własnej działalności w branży architektonicznej, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

 

jak zacząć działać w branży architektonicznej webinar
jak zacząć działać w branży architektonicznej webinar
jak zacząć działać w branży architektonicznej webinar

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie widzów – Olga Kisiel-Konopka, OKK! PR

12.05 – Świąteczne pieczenie – Mateusz Kazula i Magdalena Weber - Samsung

12.30 – Droga do własnej pracowni – Antonina Sadurska i Katarzyna Burak - FUGA Architektura Wnętrz

13.10 – pytania na forum od widzów

Więcej na: okkdesign.pl i facebook.com/okkdesignPL

WERANDA JEST PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA