webinar jak zaprojektować kuchnię idealną i uniknąć najczęstszych błędów

Jak zaprojektować kuchnię idealną i uniknąć najczęstszych błędów? Zapraszamy na pierwszy w tym roku bezpłatny webinar OKK! design

Zaproszenia

Jak zaprojektować kuchnię tak, aby nie nadwyrężyć budżetu, znaleźć optymalne rozwiązania na miarę osobistych potrzeb i uniknąć błędów? Jak planować kuchnię dla singla i wersję dla rodziny z trójką dzieci? Tego dowiemy się podczas bezpłatnego webinaru OKK! design. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia 2023 r. o godzinie 12:00.

Funkcjonalna kuchnia daje na co dzień swobodę i przyjemność z jej użytkowania. Sprawia, że wszystkie czynności wykonuje się łatwiej, szybciej i prościej. Aranżując tę bardzo wymagającą strefę, zapominamy jednak o podstawowych zasadach ergonomii, gubimy się podczas rozmieszczenia stref i zastanawiamy, jak właściwie rozplanować szafki i szuflady.
 

2
Projekt wnętrza: WZ STUDIO, zdjęcie: PionPoziom


Jak urządzić kuchnię, by wykonywane w niej czynności były szybsze, bardziej wydajne i mniej męczące? To proste – warto skorzystać z rad ekspertów w tej dziedzinie. Małgorzata Liebhart i Ada Skwira, właścicielki pracowni WZ Studio, mogą pochwalić się setkami zrealizowanych koncepcji kuchni, z których wiele pokazywanych było na łamach najlepszych magazynów i portali wnętrzarskich. Na specjalne zaproszenie Olgi Kisiel-Konopki, opowiedzą o swoich najciekawszych i najbardziej wymagających realizacjach, przedstawią optymalne układy mebli kuchennych, podzielą się swoim doświadczeniem pracy z popularnymi materiałami wykończeniowymi, blatami, oświetleniem, ergonomią i przechowywaniem. Podczas webinaru przybliżą także najważniejsze trendy 2023 roku, dzięki którym modna kuchnia nie będzie już miała przed Tobą tajemnic. Podczas spotkania dowiemy się m.in.

  • Co jest najważniejsze w projektowaniu kuchni?

  • Jakich błędów unikać aranżując kuchnię?

  • Na co zwrócić uwagę, by to pomieszczenie służyło nam na lata?

  • Jakie materiały i wyposażenie okazują się być najbardziej funkcjonalne?

  • Jakie są wnętrzarskie hity w 2023 roku?


WZ STUDIO – gość specjalny

Gościem specjalnym webinaru będą założycielki WZ STUDIO, renomowanej warszawskiej pracowni projektowania wnętrz. Podczas webinarium OKK! design, nie tylko opowiedzą o tym, jak zaprojektować kuchnię, ale też odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, dotyczące aranżacji tego wnętrza.

3
mat. prasowe Barlinek

Mecenas webinaru: Barlinek

Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 75 krajów na 6 kontynentach. Znajdują one zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej – biurach, hotelach, galeriach handlowych i sklepach, kinach, teatrach, muzeach itd. Portfolio marki uzupełniają podłogi specjalistyczne Barkiet Sport, stosowane m.in. w halach i salach sportowych, klubach fitness, salach tanecznych. Firma Barlinek przywiązuje dużą wagę do tego, aby stosowane technologie i gotowe wyroby firmy były ekologiczne i neutralne dla środowiska naturalnego.

4
Stół BAO Miloni


Partnerzy spotkania: MILONI, Saint Gobain Glass

MILONI to rodzinna firma, odznaczająca się umiłowaniem do tradycyjnego rzemiosła. Pasja do pracy przy litym drewnie, wieloletnie doświadczenie oraz ogromna kreatywność skutkują powstawaniem produktów o jakości premium. Marka skupia się przede wszystkim na produkcji stołów. W swojej ofercie posiada również krzesła, stoliki oraz różnego rodzaju szafki i regały będące doskonałym uzupełnieniem każdej przestrzeni. Meble wychodzące spod ręki specjalistów tworzących MILONI i designerów takich jak Tomek Rygalik, zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale również jakością wykonania.

5
Szkło ornamentowe Saint-Gobain GlassSaint-Gobain Glass Polska to wiodący dostawca najwyższej jakości rozwiązań szklanych, oferowanych w odpowiedzi na wysokie oczekiwania klientów w zakresie komfortu życia, piękna architektury i ochrony środowiska. Oferta Saint-Gobain Glass obejmuje szeroki asortyment szkła bazowego do wszelkiego typu zastosowań oraz nowoczesne produkty i rozwiązania szklane do fasad, okien i wnętrz. Dzięki swoim niezrównanym właściwościom i parametrom, szkło Saint-Gobain Glass posiada wiele różnorodnych funkcjonalności – chroni przed hałasem, zimnem czy nadmiernym ciepłem, gwarantuje zwiększoną prywatność i bezpieczeństwo.

6
Projekt wnętrza: WZ STUDIO


Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/wjjpb

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości – Olga Kisiel-Konopka, OKK! PR

12.05 – Deski Barlineckie – nowoczesne i trwałe podłogi – Jacek Kula, Barlinek
12.25 – MILONI- o drewnie, stołach i ekologii – Mateusz Nowotnik, MILONI

12:40 – Saint-Gobain Glass – idea i zasady uczestnictwa w konkursie Saint-Gobain Glass Design Award – prof. Jan Sikora (Sikora Wnętrza)
12.50 – Jak zaprojektować kuchnię idealną. Jak unikać błędów – WZ Studio

Więcej informacji: https://www.facebook.com/okkdesignPL

Zapraszamy do udziału!

WERANDA JEST PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA