Jam Kolektyw - otwarcie nowej pracowni

Zaproszenia

14 czerwca (wtorek) w godzinach 10:00-18:00 JAM KOLEKTYW (Jola Skóra + Ann Olga Chmielewska) zaprasza na otwarcie nowej pracowni znajdującej się w odrestaurowanej kamienicy z 1913 roku przy ulicy Noakowskiego 16 w Warszawie.

JAM KOLEKTYW zajmuje sięrealizacjami związanymi z ARCHITEKTURĄ WNĘTRZ i WZORNICTWEM. Jak mówiątwórczynie kolektywu: „Podczas Dnia Otwartego chciemy pokazać, że projektowanie wnętrz to przyjemność, a polskie marki oferująprodukty, z których warto skorzystaćurządzając własny dom.”

Podczas otwarcia będzie okazja do:

>> zapoznania sięz portfolio realizacji JAM KOLEKTYW (Jola Skóra + Anna Olga Chmielewska)

>> skorzystania z bezpłatnych konsultacji architektonicznych prowadzonych przez AnnęOlgęChmielewską, właścicielkęHolArt Studio;

>> wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach dotyczących kreacji marki prowadzonych przez JolęSkórę, założycielkęJAM KOLEKTYW;

>> poznania osobiście zaproszonych gości - twórców wyjątkowych polskich marek LITTLE FORM STUDIO, SILLAGE oraz TAR, z którymi mamy szczęście współpracować.

Tego dnia LITTLE FORM STUDIO oraz SILLAGE pierwszy raz publicznie zaprezentująswoje premierowe kolekcje!!!

Podczas trwania Dnia Otwartego prezentowane produkty prezentowanych marek będądo kupienia w specjalnych cenach.

Dokładne informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/events/1185155694828987/

SZCZEGÓŁOWY OPIS:

JAM KOLEKTYW:

Zajmujemy sięrealizacjami związanymi z ARCHITEKTURĄWNĘTRZ i WZORNICTWEM.

Tworzymy KONCEPCJE KREATYWNE, PROJEKTUJEMY WNĘTRZA (dekorujemy, aranżujemy, oferujemy kompleksowy nadzór autorski), FOTOGRAFUJEMY (przestrzenie, przedmioty, still life) i zajmujemy sięPROJEKTOWANIEM GRAFICZNYM (identyfikacja wizualna, skład i projektowanie layoutów).

>> Jola Skóra

Pomysłodawczyni kolektywu.

Art director, fotograf, projektant graficzny. Od 9 lat zawodowo związana z branżą kreatywną. Absolwentka ASP w Poznaniu (WydziałKomunikacji Multimedialnej) oraz PWSFTviT im. Leona Shillera w Łodzi (WydziałOperatorski i Realizacji Telewizyjnej). Urodziła sięi mieszka w Warszawie. Wierzy, że praca ma sens tylko wtedy, kiedy kochamy to, co robimy. Kocha to, co wizualne.

>> Anna Olga Chmielewska

Projektantka wnętrz, stylistka i scenografka. Właścicielka HolArt Studio, od 2015 roku członkini JAM KOLEKTYW. Autorka tekstów o architekturze i projektowaniu. Absolwentka wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej oraz poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Przez sześćlat współprowadziła pracownie podstaw projektowania i projektowania graficznego na macierzystej uczelni. Projektowaniem wnętrz zajmuje sięod 1991 roku. Specjalizuje siętakże w projektowaniu scenografii na potrzeby sesji i filmów reklamowych oraz stylizacji i aranżacji wnętrz na potrzeby sesji zdjęciowych. Ma na swoim koncie liczne publikacje artykułów dotyczących projektowania i architektury w pismach branżowych. Jako redaktorka i stylistka współpracuje z najlepszymi polskimi magazynami poświęconymi tematyce wnętrz i projektowania.

HOLART STUDIO

HolArt Studio to autorska pracownia projektowania wnętrz Anny Olgi Chmielewskiej. Nasze pomysły wspiera zespółprojektantów i architektów. Razem podejmujemy różne zadania z wielu dziedzin projektowania wnętrz i architektury. W pracowni najczęściej powstająprojekty wnętrz domów i apartamentów, przestrzeni publicznych i usługowych. Najbardziej lubią projektować wnętrza, w których klasyka spotyka sięz nowoczesnością, udomawiać przestrzeńi oswajać jej oficjalny charakter.

NASI GOŚCIE:

LITTLE FORM STUDIO Uwolnij wnętrze.

LFS oferuje artykuły meblowe mniejszego formatu, takie jak: nogi do kanap, łóżek, foteli, szaf i innych mebli, małe stoliki pomocnicze, gałki, wieszaki. Wszystkie produkty wyróżniająsiędobrej jakości, starannym wykonaniem oraz ponadczasowym wzornictwem. Tworzymy świat koloru i wolności. Bez granic. Chcemy uwalniaćmyśli i sprawiać, by świat byłładniejszy. Aby to osiągnąćwystarcząmałe zmiany. Wierzymy, że mała zmiana może przynieśćduży efekt. Robimy to tworząc elementy mebli, które odmieniąwnętrze mieszkania. Produkt, który oferujemy powstaje z drewna pozyskanego w sposób odpowiedzialny. Kształtu nadająmu ludzie z pasją, a pokrywa go warstwa ekologicznego lakieru.

SILLAGE

Zapach może budzić tęsknotęi nadzieję, za granicądotyku spotkanie staje sięwspomnieniem, muzyka, to nie tylko dzwięki ale i cisza między nimi, a wiersz, bardziej niżsłowa, to Twój dreszcz kiedy go czytasz.. To co ulotne to SILLAGE - opowieść, którą się z wami dzielę. Każda z niepowtarzalnych prac trafia do rąk niepowtarzalnej osoby, staje sięjej częścią, przenika zapachem jej życia. Marka SILLAGE to dodatki i akcesoria malowane ręcznie na jedwabiu przedstawiające martwąnaturę, detale motyli, owadów czy ptaków. To małe dzieła sztuki, osobiste amulety.

TAR

TAR to projektowanie i produkcja lamp oparta na wysoce wykwalifikowanym ręcznym rzemiośle połączonym z nowoczesnymi technologiami. Lampy wykonane z prostych, wysokiej jakości materiałów powstająwe współpracy z lokalnymi podwykonawcami z Polski i Europy. Kolekcja TAR składa sięz wybranych wzorów zaprojektowanych przez Tomasza A. Rudkiewicza od 1980 do dziś. Seria kolorowych lamp Reflex była popularnym produktem na szarym socjalistycznym rynku. Lampy rozświetliły wiele polskich domów stając sięikonąpolskiego wzornictwa tamtych lat.

PLAN DNIA OTWARTEGO:

Przez cały dzień będą mogli Państwo zapoznaćsięz ofertą JAM KOLEKTYW (Jola Skóra + Anna Olga Chmielewska) oraz marek LITTLE FORM STUDIO, SILLAGE i TAR, a oprócz tego przygotowałyśmy kilka niespodzianek, o których będziemy informowaćna bieżąco.

11:00-12:00 BEZPŁATNE KONSULTACJE ARCHITEKTONICZNE Z ANNĄOLGĄCHMIELEWSKĄ/ HOART STUDIO i JAM KOLEKTYW

Jeśli potrzebujesz odmienićprzestrzeńwokółsiebie, zaaranżowaćmieszkanie lub jego fragment, zastanawiasz sięjaki kolor wybraćdo wnętrza, jakie tkaniny dobrać, jak ustawićmeble, jak zaplanowaćoświetlenie, albo po prostu szukasz pomysłu na szybkąmetamorfozęzgodnąz aktualnymi trendami zapraszamy na bezpłatne konsultacje w trakcie dnia otwartego w naszej pracowni. Spisz swoje pytania, zrób zdjecia mieszkania, sklepu czy biura zabierz aktualne plany.

GODZINY KONSULTACJI:

1) 11:00-11:20

2) 11:20-11:40

3) 11:40-12:00

Aby skorzystaćz darmowych konsultacji:

-   polub strony JAM KOLEKTYW i HOLART STUDIO na FB;

-   udostępnij wydarzenie na swoim profilu;

-   zapisz sięmailowo wysyłając wiadomośćna adres anna@jamkolektyw.comw tytule maila wpisując godzinękonsultacji;

-   w treści wiadomości podaj swoje imięi nazwisko oraz numer telefonu

Obowiązuje kolejnośćz głoszeń!

13:00-14:00 BEZPŁATNE KONSULTACJE DOTYCZĄCE KREACJI MARKI

FOTOGRAFIA

czyli masz layout projektu i potrzebujesz kogoś, kto podpowie Ci jakich narzędzi użyć, żeby uzyskaćdany efekt.

PRODUKCJA FOTOGRAFICZNA

czyli masz brief, layouty, wiesz jakim dysponujesz budżetem ale nie wiesz jak zabraćsiędo realizacji sesji zdjęciowej i czego konkretnie będziesz potrzebował?

KONCEPCJA KREATYWNA

czyli potrafisz opisaćsłowami czego potrzebujesz i szukasz kogośkto podpowie Ci jak przetłumaczyćmyśli na obrazy.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

czyli masz markęi potrzebujesz stworzyćjęzyk komunikacji z Twoim odbiorcą, ale nie wiesz jak siędo tego zabrać.

DRUK

czyli potrzebujesz zakomponowaćmateriały, którymi dysponujesz w taki sposób, żeby dobrze wyrazićmyśli, które chcesz przekazać, ale nie wiesz jakie sądostępne możliwości.

Podczas konsultacji doradzęCi jak zbudowaćkomunikacjęTwojej marki za pomocąobrazów.

GODZINY KONSULTACJI:

4) 13:00-13:20

5) 13:20-13:40

6) 13:40-14:00

Aby skorzystaćz darmowych konsultacji:

-   polub strony JAM KOLEKTYW i JOLA SKÓRA na FB;

-   udostępnij wydarzenie na swoim profilu;

-   zapisz sięmailowo wysyłając wiadomośćna adres hello@jamkolektyw.com w tytule maila wpisując godzinękonsultacji;

-   w treści wiadomości podaj swoje imięi nazwisko oraz numer telefonu

Obowiązuje kolejność zgłoszeń!

12:30 Tomasz Rudkiewicz / TAR

O godzinie 12:30 odbędzie sięspotkanie z projektantem i twórcą marki TAR, Tomaszem Rudkiewiczem, który zaprezentuje kolekcję, najnowsze modele lamp oraz odpowie na Państwa pytania.

14:30 Agata Sikorska / LITTLE FORM STUDIO

O godzinie 14:30 odbędzie sięspotkanie z Agatą Sikorską- twórczynią marki LITTLE FORM STUDIO oraz prapremiera pierwszej kolekcji marki.

16:30 Katarzyna Woynowska / SILLAGE

O godzinie 16:30 odbędzie sięspotkanie z Katarzyną Woynowską- twórczynią marki SILLAGE oraz prapremiera pierwszej kolekcji marki.