wykład silji i norberta becków w polsce

Jedyny w Polsce wykład Silji i Norberta Becków. Centrum Designu Domoteka zaprasza na kolejną edycję „Design Star for Domoteka”!

Zaproszenia

Centrum Designu Domoteka zaprasza na jedyny w Polsce wykład Silji i Norberta Becków. Już 19 października 2023 o 19:00 duet niemieckich projektantów opowie o swojej niezwykłej filozofii projektowej, której znakiem rozpoznawczym jest sięganie do tradycyjnych praktyk rzemieślniczych oraz projektowanie w zgodzie z naturą. Po wykładzie odbędzie się spotkanie ze zdobywcami German Design Award i Red Dot Award, a wydarzeniu towarzyszyć będzie także wystawa autorskich prac studia Beck Design. Wszystko to w ramach kolejnej odsłony cyklu „Design Star for Domoteka”.

„Design Star for Domoteka” to organizowany corocznie cykl spotkań z uznanymi projektantami wnętrz, designerami oraz architektami, podczas którego dzielą się z swoim doświadczeniem oraz unikalnym podejściem projektowym. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już 19 października w Domotece w Warszawie. Tym razem gośćmi specjalnymi wydarzenia będą cenieni niemieccy projektanci Silja i Norbert Beckowie, założyciele studia Beck Design oraz zwycięzcy najbardziej prestiżowych nagród w branży, jak m.in. Red Dot Award i German Design Award.
 

wykład silji i norberta becków w polsce


Jedyny w Polsce wykład Silji i Norberta Becków – 19 października 2023 o 19:00

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie Silja i Norbert Beckowie wygłoszą jedyny w Polsce wykład o współczesnym designie, w którym wciąż fundamentalną rolę odgrywa autentyczne rzemiosło inspirowane naturą. Po wykładzie odbędzie się spotkanie oraz dyskusja z projektantami, które poprowadzi Dorota Stępniak. Tegorocznej odsłonie cyklu „Design Star for Domoteka” towarzyszyć będzie również wystawa autorskich prac Silji i Norberta Beck.

Spotkanie będzie tłumaczone na język polski. Uczestnictwo jest bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniu prosimy o przesłanie informacji na adres mailowy: domoteka.rsvp@domoteka.pl.

 

studio projektowe Beck Design


Beck Design

Skupione wokół Norberta Becka studio projektowe Beck Design łączy wysokie standardy w zakresie jakości i ponadczasowy design z południową nonszalancją i elegancją. Tworzenie modeli we własnym studio jest ważnym elementem procesu pracy. Pomysły są dopracowywane, ich funkcje poddawane próbom, a proporcje sprawdzane aż do stworzenia przekonujących modeli. Od pierwszego szkicu pomysłu przez cały okres pracy i rozwoju, Beck Design towarzyszy produktom aż do momentu, gdy osiągną one gotowość do produkcji seryjnej. W ten sposób powstają projekty, które są skrojone na miarę potrzeb poszczególnych producentów.
 

Beck Design projekty
Sofa MIO, Rolf Benz, projekt Beck Design
Beck Design projekty dla marki Rolf Benz
Sofa KUMO, Rolf Benz, projekt Beck Design
sofy Rolf Benz projekt Beck Design
Sofa Rolf Benz 50, projekt Beck Design


– „Wszystko już było!”. Dlatego liczą się niuanse i wyraziste detale. Dzięki dobrze ukierunkowanemu wykorzystaniu materiałów, specjalnej linii szwów lub funkcji, która oferuje znaczącą wartość dodaną dla użytkownika, nadajemy każdemu projektowi indywidualny charakter. Prawdziwy luksus stanowią dla nas wysoka jakość estetyczna i trwałość, a nie elitarny wygląd. Ostatecznie powstaje nie tylko produkt, ale także historia tworzenia, która odzwierciedla proces produkcji, obchodzenie się z zasobami i pracę w zespole. Naszym celem jest projektowanie w duchu zrównoważonego rozwoju, trwałości i odpowiedzialnego traktowania ludzi i przyrody – mówią o specyfice swojej pracy projektowej Silja i Norbert Beckowie.

Po więcej informacji zapraszamy na: www.domoteka.pl

Zdjęcia: materiały prasowe